Tatry 7-9. 10

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

mysliwiatrrozwiewa

Ulubione góry: Karkonosze

Tatry 7-9. 10

Wt 19 wrz, 2017

Hejka Forumowicze, chciałabym się wybrać w Tatry 7-9 .10 . Myślałam, żeby w sobotę wyruszyc z Zakopanego w kierunku Schroniska w Dolinie Pięciu Stawów lub do Morskiego Oka. W niedzielę wędrówka na Rysy i nocleg w chacie pod Rysami- są miejsca i będzie ta tańsza opcja za 16 Euro . W poniedziałek zejscie słowacką stroną do Strbskiego Plesa, stamtą elektriczka do Smokowca, i ze Smokowca busem o 17 powrót do Zakopanego . Lubię chodzić sama po górach, ale jako że będzie to moj debiut w Tatrach , wolałabym pojść z kimś, kto Tatry zna. Chętnie dołączę do grupy albo człowieka , który się wybiera w tym czasie i ma swoje trasy już zaplanowane . Moge się dostosować, ale nie ukrywam, że bardzo chciałabym wejsć na Rysy...:)Pozdrawiam, K.

Mmt

Ulubione góry: Tatry, Karkonosze

Re: Tatry 7-9. 10

Śr 20 wrz, 2017

Cześć!
Ja też chodzę ostatnio sama i dawno nie byłam w Tatrach. Mi się marzy Dolina Pięciu Stawów. Na Rysach nie byłam i trochę się boję... Byłam za to na Furkocie dwa lata temu.
Skąd jesteś? :-)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów