Strona 1 z 1

Elbrus - Wrzesień 2019

Napisane: Wt 08 sty, 2019
przez Kkan
Wybieram się 02-13.09.2019 na Elbrusa. Bilety do Tbilisi mam już kupione więc zmiana terminu nie wchodzi w grę. Byłem już pod Elbrusem 2 lata temu więc znam realia i mniej więcej górę (mogę doradzić w sprawie sprzętu i dokumentów potrzebnych do wyjazdu). Piszę z dużym wyprzedzeniem żeby można było zarezerwować bilety w jeszcze sensownych cenach i może przed wyjazdem gdzieś się spotkać i poznać. Od razu napiszę że nie interesuje mnie łączenie Elbrus i Kazbeka bo na tym drugim byłem rok temu. Ewentualne pytania i szczegóły wyjazdu na Priv.

Kkan

Re: Elbrus - Wrzesień 2019

Napisane: So 19 sty, 2019
przez Kkan
Żeby podtrzymać "gorący dyskusję" :) w tym wątku napisze tylko że mamy już trzech chętnych i jednego wahającego się uczestnika. Gdyby ktoś się jeszcze wahał to niech już skończy i da znać że jedzie bo trzeba ustalić jakąś datę wieczorka zapoznawczego w Polskich górach dopóki nie skończyła się jeszcze nasza piękna zima.

Re: Elbrus - Wrzesień 2019

Napisane: N 03 lut, 2019
przez lua
Hej,
Wraz z dziewczyną planujemy w tym roku wyprawę na Elbrus, co prawda bardziej myśleliśmy o terminie lipcowo-sierpniowym, ale w tej kwesti jesteśmy elastyczni :). Jeśli temat jest wciąż aktualny, wyśli mi na priv jakiś kontakt (email,telefon) a porozmawiamy o szczegółach