GR20 - Korsyka

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

arturtaltal

Ulubione góry: Tatry

GR20 - Korsyka

Wt 22 sty, 2019

Witam
Planuje pod koniec maja/początek czerwca wyjazd na Korsyke w celu zrobienia całego szlaku GR20.
Na razie są to luźne plany, jednak bardzo ambitne i dojdą do skutku na pewno ;)

Szukam najlepiej kilku osób, aby się do mnie przyłączyły - co by milej spędzić te 2 tygodnie. Wędrówka bez żadnej spiny (pośpiechu), na spokojnie z częstym zejściem ze szlaku i zaatakowaniu kilku najwyższych szczytów. Każdego dnia jeden etap, więc na pewno będzie na to czas :) Noclegi w namiotach przy schroniskach.

Coś o mnie: mam 23 lata, sporo biegam i jeżdżę na rowerze, polskie Tatry latem przeszedłem 90% szlaków. Kondycyjnie nie mam żadnych problemów - a to się będzie najbardziej liczyło.

Co do terminu to jestem otwarty na wszelkie propozycje w wyżej wymienionym czasie. Fajnie by było jak najszybciej zebrać ekipe, by już można było zamówić bilety. Jeśli chodzi o finanse, to wydaje mi się że 2000zł to będzie max, a podobno niektórzy mieszczą się poniżej 1500 zl ;)

Trango

Ulubione góry: Alpy

Re: GR20 - Korsyka

N 10 lut, 2019

Jestem zainteresowany wyjazdem.

Grzegorz

Ulubione góry: wszystkie powyżej 1 000 m npm

Pt 22 lut, 2019

Super szlak, byłem tam w 2007 roku - polecam!
Grzegorz (Halicz)

kurson

Ulubione góry: Tatry

So 02 mar, 2019

Chętnie dołączę. wysłalem wiadomość prywatną.

Sierra15461

Ulubione góry: Beskid śląski,żywiecki

Pt 19 kwi, 2019

Cześć,jestem jak najbardziej za..jakieś szczegóły,ile osób rozumiem że samolot. Jaki Koszt itd...?

Jestem zainteresowany

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów