Tatry 14-17 marca- schroniska Ornak i Roztoka

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Basik

Ulubione góry: Tatry, Bieszczady

Tatry 14-17 marca- schroniska Ornak i Roztoka

Pt 22 lut, 2019

Hej. Ja w temacie jedziemy w Tatry 14-17 marca. Dwa pierwsze noclegi w Ornaku ( mamy zarezerwowany 6 os pokój), a trzeci nocleg w Roztoce ( też 6 os pokój) będzie trzeba się tam przedostać z Kir busem. Trochę szkoda że na nogach daleko , ale dostosowujemy się do jedynych osiągalnych w tym terminie miejsc noclegowych....Szlaki i precyzyjne plany jakoś razem ustalimy w międzyczasie, dostosowując się do panujących warunków. Każdy pomysł będzie rozważany. Na razie jest nas 3 osoby i na 80 % czwarta ( 27-38 lat). Wszyscy poznaliśmy się za pośrednictwem portali podróżniczych. Chętnych zapraszamy. W dzień aktywnie, wieczorki przy piwku w schroniskach . W razie pytań zapraszam do kontaktu.
\
[dodatek przesłany do adminów]

Musielismy z grupą zmienić destynacje. Był problem z rezerwacją schroniska w Tatrach. Termin zostaje ten sam ale jedziemy w Karkonosze i nadal szukamy chetnych, tylko nie wiem jak to zmienic. Nie chce nikogo wprowadzać w błąd

Anna_solivagant

Ulubione góry: Tatry

Re: Tatry 14-17 marca- schroniska Ornak i Roztoka

Cz 28 lut, 2019

Hej! Z chęcią bym sie do Was dołączyła. Myslisz, ze na ornaku będzie jeszcze miejsce noclegowe?

Basik

Ulubione góry: Tatry, Bieszczady

Re: Tatry 14-17 marca- schroniska Ornak i Roztoka

Cz 28 lut, 2019

Hej.Odpowiedziałam w wiadomosci prywatnej . Nie wiem jak zmienic post ale w ostatniej chwili moja ekipa zdecydowała się z roznych przyczyn na Karkonosze. Termin zostaje... pierwszy nocleg (w piatek)w Odrodzeniu drugi na Szrenicy...niektorzy będą juz w czwartek i bierzemy nocleg gdzies w Karpaczu...nadal szukamy chetnych. Przepraszam zaintersowanych wspolnym wypadem w Tatry.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów