Partnerka w góry

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

cat

Ulubione góry: Tatry

Partnerka w góry

Pt 08 mar, 2019

Hi,
Szukam kobiety w zbliżonym do mnie wieku (ja 43 l) - podobna kondycja :), z którą mogłabym chodzić po górach. Chodzę po szlakach. Latem - lipiec/sierpień 2019 chciałabym przejść Orlą Perć w Tatrach. W planach ferraty w Dolomitach, zimowy kurs turystyki wysokogórskiej w Tatrach, Himalaje trekkingowo - najchętniej trek wokół Manaslu. Jeśli masz podobne pragnienia, pisz.
O mnie:
przechodzone wiele szlaków w Tatrach, wypady w inne góry w Polsce i bliskiej zagranicy.
Kasia

delta75

Ulubione góry: Bieszczady,Karpaty,Kazbek,

Re: Partnerka w góry

Pn 11 mar, 2019

Cześć. W piątek 15.03. jedziemy w Tatry . Jest nas 3 osoby w podobnym wieku. Planujemy dwa noclegi w schronisku na Hali Kondratowej. Chłopaki są z Łodzi ,ja z okolic Sanoka ,spotykamy się w Krakowie w piątek . Może dołączysz? Pozdrawiam Beata

Trshka

Ulubione góry: Dolomity, Kaukaz

Re: Partnerka w góry

Wt 09 kwi, 2019

Hej :) Jeszcze mi ciut do 40-tki brakuje ale mam nadzieję że wystarczająco mało :) Chętnie bym gdzieś wyskoczyła za granicę na przedłużoną majówkę. Dotychczas byłam : Fogarasze, Kaukaz, Dolomity, Alpy Austriackie i Julijskie. Ferraty zaliczone nie raz w tym E, kurs zimowy tez. Autko tylko służbowe niestety. Wyjazdy tylko niskobudżetowe więc Himalaje średnio ale Pico de Teide już w zasięgu. Marzy mi sie Trolltunga.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów