Majówka 2019 trek kraj/zagranica

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Trshka

Ulubione góry: Dolomity, Kaukaz

Majówka 2019 trek kraj/zagranica

Cz 11 kwi, 2019

Hej :) Szukam łazikującego towarzystwa w wieku 25-65 lat w terminie 27.04-5.05 (lub kawałek z tego). Cel do ustalenia. Wolałabym gdzieś za granicę ale Polska też obleci (byle nie Tatry). Na terenie Polski i sasiadów autko dostępne (służbowe więc dalej już nie). Jestem z Krakowa.

Stelmach

Ulubione góry: Bałkany :)

Re: Majówka 2019 trek kraj/zagranica

So 13 kwi, 2019

Hej, brzmi bardzo podobnie jak mój plan. Jest chęć ale nie wiem gdzie ruszyć :) Loty powariowały jak zwykle na majówkę, ale czasem coś tam się udaje namierzyć pojedynczego. Rozważam też jakiś lot z Berlina, stamtąd jakoś taniej, tylko dojazd...
Jakieś kierunki brałaś wstępnie pod uwagę?
U mnie bardziej coś albo bez albo z niewymagającym skilla śniegiem. Brałem też pod uwagę jakieś ferraty, takie bardziej w okolicy środka skali.
Czyli jakieś niższe górsko Bałkany, Austria, UK (albo Szkocja albo Walia), rozważałem też Tramuntana na Majorce, awaryjnie Fatrę jakąś zaatakuję odkładaną już długo.
W skrócie o mnie w-wa, 43, bez prawka, kondycja nie speedowa :)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów