Poszukuję znajomych na wspólne wyjścia w góry

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Agnieszka12

Ulubione góry: Beskidy

Poszukuję znajomych na wspólne wyjścia w góry

Pn 22 lip, 2019

Cześć!
mam na imię Agnieszka, lat 36. szukam osoby chcące raz na czas wyjechać w góry na 1-2 dni. Chętnie dołącze do spokojnego towarzystwa. Mieszkam w Łodzi, aktualnie jeszcze przez jakiś czas jestem bez auta, więc na ten moment moge dorzucić się do benzyny lub możemy spotkać się w jakimś miejscu a dojadę czymś tam. Jestem weganką i lubię tematy o szeroko pojętym rozwoju osobistym, Wszechświecie. Równie dobrze mogę milczeć:) uczę się słuchać. Moją kondycję określam na średnią, więc wyrypy nie wchodza w gre na ten moment, ale z przyjemnością 15-20 km po Beskidach i Sudetach. Tatry też mogą być, ale wole mniejsze, spokojniejsze i mniej tłumne góry.
Chętnie dołącze do osób, które mają pozytywny stosunek do życia, otwarty umysł i chęci na dobre towarzystwo w podróży na szlakach:)

conyo

Ulubione góry: Karpaty

Re: Poszukuję znajomych na wspólne wyjścia w góry

Śr 24 lip, 2019

Jak wrócę z 2 - tygodniowych Bałkanów i przeżyję :) chętnie się wybiorę z Tobą w górki, pozdrawiam Andy :)

Natalia89

Ulubione góry: Bieszczady, Tatry

Pt 26 lip, 2019

Hej :)

jeśli masz chęć, jesienią chcę wybrać się w Bieszczady (prawdopodobnie 2-3 tydzień października). Zapraszam :)

Daniel.Daniel

Ulubione góry: Karkonosze

N 04 sie, 2019

Witaj we wrześniu wybieram się w Karkonosze. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz pozdrawiam.

Mario81

Ulubione góry: Tatry

So 17 sie, 2019

Hej.
W trzecim tygodniu września planuję wyjazd do Zakopanego. Pozdrawiam

kseweryn

Ulubione góry: Tatry

Pn 19 sie, 2019

Hej,

u mnie po dość dużej korekcie wcześniejszych planów startuję 29 (być może wcześnie rano tak aby być koło 7 na miejscu) i wracam 31 sierpnia.
Szczegóły jeszcze nie ustalone ale wstępnie noclegi w schroniskach (m.in. w D5SP ).
Jakby co śmigam z Wawy.

pozdr

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów