4-dni w Tatrach

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

magda84

Ulubione góry: Tatry

4-dni w Tatrach

N 18 sie, 2019

Cześć,
W ostatni tydzień weekend września wybieram się na urlop w góry. Mam plan przez 4 dni pochodzić po Tatrach i szukam tras na te 4 dni. Założenie mam takie, żeby spać w schroniskach i totalnie odpocząć od zgiełku. Czy mógłby ktoś pomóc ułożyć mi tras e na te 4 dni ? Ogólnie myślałam, żeby zacząć w Kuźnicy, dzień później zahaczyć o Kasprowy Wierch i na tym się kończy. Bardzo też bym chciała zdobyć Giewont. Podpowiadam, że nie jestem zaawansowanym zawodnikiem, ale mam zamiar to zmienić.
Magda :D

Janek

Ulubione góry: TATRY

Re: 4-dni w Tatrach

Pn 19 sie, 2019

magda84 napisał(a): i totalnie odpocząć od zgiełku.

cześć Magda, jeśli chcesz odpocząć od zgiełku to Kuźnice, Kasprowy i Giewont omijaj szerokim łukiem.
Pierwszy nocleg zarezerwuj sobie w Dolinie Chochołowskiej, przejdź przez Grzesia do Doliny Zuberskiej i zanocuj na Zverówce,
następnego dnia przez Brestową i Siwy Wierch do Chaty pod Náružím i dalej przez Banikov (Banówka) do Žiarskiej Chaty a ostatniego dnia
przez Rohacze i Wołowiec do Doliny Chochołowskiej
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

Stelmach

Ulubione góry: Bałkany :)

Re: 4-dni w Tatrach

Pn 19 sie, 2019

Hej, propozycja trasy Janka bardzo fajna. Kwestia tylko jak się czujesz odcinkowo z ekspozycjami, łańcuchami etc., czyli czy taka opcja będzie dla Ciebie ok. Popatrz jak wyglądają te szlaki (np. youtube) i oceń pod swoje możliwości. Pamiętaj też koniecznie o ubezpieczeniu na Słowacji! :) Powodzenia!

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów