Breithorn (lub coś innego blisko Turynu) 4-7.09.2019

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Bartolini

Ulubione góry: Tatry, Beskidy

Breithorn (lub coś innego blisko Turynu) 4-7.09.2019

So 24 sie, 2019

Witajcie!

Udało mi się złapać lot do Turynu w fajnej cenie, więc od razu pomyślałem, że to dobra okazja na debiut w Alpach. Marzy mi się przekroczenie magicznej bariery 4000 m. n.p.m. Nigdy nie chodziłem po lodowcach, a moje doświadczenie górskie ogranicza się do Tatr. Według mojego researchu samotni wędrowcy są łakomymi kąskami dla krwiożerczych lodowców. Dlatego też szukam kompana do wejścia na jakiś łatwy 4 tysięcznik względnie blisko Turynu. Myślę, że uznawany za mało wymagający Breithorn byłby w sam raz. Z tym, że my byśmy wchodzili od włoskiej strony. Z łatwych celów jest jeszcze Gran Paradiso, ale dochodzą mnie słuchy, że ostatnio zrobiło się tam trochę szczeliniaście. Jestem też otwarty na inne propozycje, jednak bardzo zależy mi na tych 4 tysiącach :)

Lecę Wizzairem z Krakowa 03.09. w godzinach wieczornych. Wracam 7.09. Jest jeszcze dostępnych kilka miejc na te same loty za 148 zł w obie strony (+ bagaż rejestrowany 10 kg. 170 zł).

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej przygody :)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów