Z Warszawy w Tatry

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Kamil_T

Ulubione góry: Sudety

Re: Z Warszawy w Tatry

Cz 17 gru, 2015

Hej,
Jutro cisnę ok 14:45 z wawra (przewodowa) w Beskidy.

Na wawrze kończę pracę i jadę po plecak koło Piaseczna i wyjazd dalej.

W sumie mam luz i mogę jechać gdziekolwiek ale nie byłem jeszcze na trekingu w Beskidzie, całe życie po Sudetach łaziłem.

Dwa noclegi - gdzieś w górach koleba lub płachta biwakowa, może być schronisko jak będą miejsca opcja dowolna.
Wstępnie beskid śląski lub mały, może ktoś mnie oprowadzi :)

Powrót w niedzielę wieczorem.
Tel na priv
Pozdrawiam Kamil

Großberg

Ulubione góry: każde

Cz 21 sty, 2016

Last minute!
Wyjazd z Warszawy dziś (21 stycznia) wieczorem (21:18 ze Wschodniej) pociągiem bezpośrednim do Zakopanego. Jutro zachodniotatrzański klasyk: Siwa Polana - Polana Chochołowska - Grześ - Rakoń -Wołowiec - Jarząbczy W. - Kończysty W. - Trzydniowiański W. - Siwa Polana (ok. 10 h). Powrót do Warszawy pociągiem wieczornym z Zakopca (21:54).
Ma być słonecznie.
tel. 500254124

Raissa

Ulubione góry: Tatry

Śr 27 sty, 2016

Cześć,

Wybieram się 1-5 lutego w Tatry Zachodnie. Planuję nocleg w schronisku na Chochołowskiej i całodniowe wycieczki (Grześ, Rakoń, Wołowiec), może też inne trasy (Kondratowa, Gąsienicowa, MOK). Wszystko w zależności od warunków pogodowych i możliwości - w każdym razie raczej spokojne, lekkie przejścia.
Ogólnie Tatry nie są mi obce (w tym wyższe partie), jak również nie przerażają mnie samotne wędrówki. Ale że w zimę będę tam dopiero drugi raz, a pierwszy w zachodnim rejonie, to może miałby Ktoś chęć na wspólną wędrówkę

gliwananan

Ulubione góry: Bieszczady, Beskidy, Tatry

N 14 lut, 2016

Cześć :) wybiera się ktoś może w najbliższym czasie bądź chce się wybrać, ale brakuje mu towarzystwa -tak jak mi :) w Tatry ?

Großberg

N 14 lut, 2016

Jeśli prognoza pogody w piątkowy ranek będzie pomyślna, to jadę w Tatry z Warszawy przez Kraków w piątek (19 II), a powrót planuję na niedzielny wieczór (21 II).

mruk

Ulubione góry: wole morze ;)

Wt 17 maja, 2016

Planuję tydzień w Tatrach (nasze lub słowackie). Wyjazd (30.05 wczesnym rankiem) i powrót (najpóźniej w pn (06.06) wczesne popołudnie) z Wawy. Jade sam autem. Może ktoś wybiera sie w podobnym terminie. W PL schroniska, na Słowacji kwatera. Może ktoś jest i brak mu towarzystwa. Nie planuję żadnych ekstremów, spokojny trekking. Szczegóły do dogadania na prv.

freeclimber80

Śr 18 maja, 2016

Ameliee napisał(a):Hej,

szukam chętnych na weekendowe i nieco dłuższe wyjazdy w Tatry. Moje najbliższe cele - Rysy i Orla Perć.
Jeśli ktoś na podobne plany i szuka towarzysza górskich wedrówek - śmiało :)

Pozdrowienia
Magda

Hej, ja z kolegą jedziemy na Rysy w najbliższy weekend. Dojazd w sobotę, wejśćie w niedzielę - 22.05 (jest krótkie okno pogodowe) Wolne bierzemy w poniedziałek dodatkowo. Jesteśmy z Poznania, ale możemy wspólnie ten cel zrobić - we trójkę raźniej :-)

Ameliee

Cz 22 wrz, 2016

A co tu tak przycichło? Nikt z Wawy nie jeździ w Tatry? W weekend ma być względnie ładna pogoda - może ktoś się wybiera autem i ma wolne miejsce? :D

Großberg

Cz 22 wrz, 2016

Jadę (samochodem), ale w niedzielę 2 X, o ile pogoda dopuści. Prawdopodobna trasa: Zverovka - Brestowa - Banówka - Rohacze - Wołowiec - Rakoń - Zverovka.

Adam

Śr 28 wrz, 2016

Witam. Jestem nowy na forum. Tak na przyszłość chciałem zapytać:
Jeżdżę czasami w Tatry (najczęściej weekendy ale czasami i w tygodniu) na 2-3 dni. Czy jeśli szukam chętnych do wspólnej podróży ale nie koniecznie wspólnego chodzenia po górach (choć nie mam nic przeciwko temu) to pisać tu czy jest jakiś inny temat do tego? Wiecie o co mi chodzi... zrzuta na paliwo i wspólny przejazd (coś jak BlaBlaCar). Wyjeżdżam z reguły z Warszawy z Dworca Zachodniego.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :D

TomekDomek

Ulubione góry: Górka Moczydło

N 02 paź, 2016

@Adam
Odpowiadając tak na przyszłość - ja jak najbardziej chętny na wspólną podróż.

Przy okazji - jak byłby ktoś zainteresowany na jakiś szybki trekking po rejonach Masywu Adamelo to też moglibyśmy się jakoś ugadać (Wizzerem za 100zł do Bergamo, potem z lotniska jest autobus)

Na inne wycieczki górskie też w razie czego jestem chętny

kamo5

Ulubione góry: Karpaty

Cz 15 lut, 2018

Odgrzewam wątek.,, Jestem z Warszawy (ofkors), mam sporo czasu (także w środku tygodnia) i szukam chętnych na krótkie 3-4 dniowe wypady w Tatry. Najchętniej celowałabym w jakieś okno pogodowe, bo z zaplanowanymi wyjazdami to różnie bywa. Niestety chwilowo nie dysponuję autem, więc mile widziane osoby zmotoryzowane. Czas start, bo zimą to najchętniej, latem mogę sama, a i pogoda nie jest wtedy tak kluczowym elementem ;)

Maestro

Pn 19 lut, 2018

Cześć
W nadchodzących dniach zamierzam zaatakować Kasprowy i ew. Giewont.
Szukam odważnych kompanów których nie zniechęcą kiepskie warunki
( niestety prognozy nie są optymistyczne, mróz siarczysty i opady śniegu )
Pozostało mi jeszcze 1,5 tygodnia urlopu także mogę się dostosować.
Jadę swoim samochodem, piszcie na PW :wink:

agnieszka77

Pn 26 lut, 2018

Witam wszystkie osoby kochające góry :-)
Czy ktoś planuje wypad w Słowackie Tatry na przełomie lipca/sierpnia 2018r.?
Interesuje mnie zdobycie góry Krywań, wyjście na Rysy...
Pozdrawiam

Czarek.

Ulubione góry: Te nie zdobyte...

Pn 26 lut, 2018

Jestem nowy, dlatego po pierwsze witam wszystkim.

W dniach 3-8 marca jadę do Zakopanego. Chce wejść na Rysy i Kozi wierch. Jeśli ktoś chce się przyłączyć, to zapraszam. :) Mam samochód i jestem z Gdańska.

Pozdrawiam.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów