Rowerkiem dookoła Tatr

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

dream01

Ulubione góry: Biesie, Karkonosze

Rowerkiem dookoła Tatr

Śr 13 kwi, 2016

Witajcie,
chciałbym Was forumowicze zapytać czy ktoś się orietnuje jak wygląda sprawa z tą ścieżką rowerową dookoła Tatr? Trasa jest wymagająca? Dużo podjazdów? Widziałem, że odcinek od Nowego Targu funkcjonuje ale jak dalej?

PS. podobny temat widziałem ale z 2014, nie chcąc zdobyć złotej łopatki zakładam nowy :)

frugulec

Ulubione góry: Tatry

Re: Rowerkiem dookoła Tatr

Pt 08 lip, 2016

Popytaj, poczytaj na forach "rowerowych". Też chce zrobić w tym roku taką pętelke, z tego co się orientuje to raczej wymagająca trasa ale bez przesady

Aro899

Ulubione góry: Każde

Śr 05 paź, 2016

Trasa bardzo fajna. Z N.T do Czarnego Dunajca i tak aż do miejscowości na Słowacji do Trsteny. Ok 72 km w dwie strony. Polecam, widoczki super i trasa nawet dla początkujących osób z dziećmi ;-)

apows

Ulubione góry: Pieniny

Pt 01 cze, 2018

Z NT to spoko, podjazdy zaczynają się w Tatrach słowackich i ścieżka wyznaczona jest zwykłą drogą w lecie dość spory ruch.

mirage24

Ulubione góry: Tatry

Pt 13 lip, 2018

W tym roku ktoś planuje zrobić pętlę ?? Chcę jechać w sierpniu start z Zakopanego szukam kompana/ki rower górski

Powrót do Rowery