pochwalę się

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

młoda

pochwalę się

Pn 15 sie, 2005

Na liczniku stuknęło mi 600 km !!!! :P :P :P Niby mało ale biorąc pod uwage fakt, że licznik został zamontowany w maju ( ok połowy miesiąca), cały lipiec był pod znakiem pracy czyli zero rowerku nawet na weekend (chociaż jeden taki był rowerowy) to chyba nieźle, nie? :twisted: Zaawansowani rowerzyści niech się śmieją a ja się cieszę hahahahaha :P Pozdrawiam.

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Re: pochwalę się

Pn 15 sie, 2005

Gratulacje!!! To chyba mniej więcej cała Polska z północy na południe (lub z południa na północ :D ) w lini prostej uproszczonej prostoliniowo.

Jeśli utrzymasz takie tempo to w ciągu roku zbijesz 2 400 km!!
Czyli za około 16 lat i 9 miesięcy objedziesz ziemie na równiku!!!! Szerokiej drogi
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Wt 16 sie, 2005

niezle niezle:D ja w zeszlym roku w miesiac zrobilam rowniutki 1000:D i to w maju!! gdzie pogoda rozna, szkola n karku i wogole masakra:P ale rowerkiem do school, po szkole wypad gdzies i weekendy....ale tak to jest jak sie mialo nowy rower;) teraz mi juz przeszlo;)

Mila

Śr 19 paź, 2005

Cześć, też się pochwalę :D U mnie po ok 3 latach jest ponad 7500 km.
Po prostu KOCHAM TEN SPORT

suri

:)

N 25 gru, 2005

hehe 600km? ja tyle czasami w 2 dni robie :lol: ale dobrze ze sie ruszasz, to o 600 wiecej niz przecietny polak. pzdr

tooliepanna

Pn 13 lut, 2006

suri, to bylo bardzo motywujące ;)

ja szczerze podziwiam rowerzystów... sama też się trochę ruszam, ale chyba brak mi motywacji, zeby robic sobie rajdy albo towarzystwa, zeby jechać w dłuższa trasę;)

ale za to Giro D'Italia i Tour'd France oglądam co rok xD

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Re: :)

Pt 17 lut, 2006

suri napisał(a):hehe 600km? ja tyle czasami w 2 dni robie :lol: ale dobrze ze sie ruszasz, to o 600 wiecej niz przecietny polak. pzdr

Ale tu Suri nie o samochodach mowa :D ani pociągach...

Michał

Pt 17 lut, 2006

600 km w dwa dni dla dobrego rowerzysty ( zwłaszcza kolarza ) to dosć duże wyzwanie i z pewnoscią męczoce ale jak najbardziej realne i możliwe. Ja chociaz mam 17 lat to potrafie pokonać 200 km w terenie podgórskiem ( wysokośc od 200 m. npm. do 600 m.npm.) w ciągu jednego dnia, wiec dla bardziej doswiadczonego 600 km nawet z groszami jest możliwe. :)

Ps. Zawodowi kolarze potrafią zrobić 200 km w kilka godzin i na następny dzień wyruszyc w taką samą trase. Gdyby chcieli pojechac bardziej spokojnie i rzociągli by czas jazdy na cały dzień a nie kilka godzin z pewnoscią zrobili by 400 a nawet wiec km w ciągu dnia mąjac doskonałe siły na kolejne dni.

Pozdrawiam!

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 17 lut, 2006

Pytanie tylko, czy suri jest zawodowym kolarzem. Poza tym pozostaje jeszcze coś takiego jak czas potrzebny na przejechanie 600 km, w ciągu roku to raczej mało prawdopodobne (szkoła, praca, obowiązki itp), lecz w wakacje (lub inny wolny termin) teoretycznie możliwe.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pn 20 lut, 2006

Znam gościa który w dobe przejechał z Zamościa w Bieszczady i z powrotem, w sumie to ponad 400 km. Czyli takie odlegołosci są wykonalne....
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Kajetan

Cz 02 mar, 2006

Mat25 napisał(a):Znam gościa który w dobe przejechał z Zamościa w Bieszczady i z powrotem, w sumie to ponad 400 km. Czyli takie odlegołosci są wykonalne....

Chyba zaczne ćwiczyć żeby z Chełma w Bieszczady jeździć :D To jeszcze o jaką 100 km więcej ale co tam :lol: :lol: :lol:

Żeby tyle jeździć trzeba mieć nie tylko kondycje kolarza ale sprzęt.... a jak się jeszcze jedzie z obciązenie ( sakwa, plecak) to już nie tak łatwo.
Kiedyś z kumplami wybrałem się na taką wycieczkę za miasto jakieś 90km ponad pół trasy jechaliśmy pod wiatr :? BYliśmy tak padnięci jakbyśmy przejechali ponad 200km....A wiało wtedy niemiłosiernie..

Michał

Pt 03 mar, 2006

Jedyne czego nie lubie na rowerze to własnie wiatr... oczywiscie z naprzeciwka ;) Juz po kilku kilometrach i to jeszcze pod górkę mam ochotę sie poddac i zawrócić. Poprostu strasznie to zniechęca. Jedynem bodźcem do dalszej jazdy jest powrót z wiatrem :) O ile nie zmieni on (wiatr) swojego kierunku;)

Kiedyś problem było tez kilku godzinne siedzenie na siodełku... zresztą sami wiecie ;) Ale problem rozwiązał sie po zakupie nowego siodełka i spodenek rowerowych z "pampersem". Teraz jeździ się świetnie.

Młodszy

Pt 03 mar, 2006

A ja już nie mogę sie doczekać wiosny, właśnie ze względu na rower. Co prawda można i zimą, ale to inna zabawa. A jak ciepło, to rzadko sie zdaża, żebym po pracy chociaz na chwilę nie wskoczył na siodełko, szybka rundka po lasku Wolskim albo do Kryspinowa... A w weekendy dłuższe trasy, wokół Krakowa :) Ostatni sezon to ok 3000 km, w tym roku mam nadzieję na więcej i na pobicie mojego skromnego dziennego rekordziku: 101km po podkrakowskich dolinkach i okolicach.
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Dodge

Pn 06 mar, 2006

Po zakończonym leczeniu i rehabilitacji wkońcu dosiadłem swoją dwukółkę. Początki były spokojne (to zresztą pierwsza zima na takim wehikule, więc musiałem przywyknąć), a potem to już z górki. Skakanie zostawię sobie na wiosne, tak co przyczepność do podłoża się zwiększy, a złamana kość bardziej zaleje. Tak, czy owak wypad był świetny i sezonik rowerowy jak dla mnie się rozpoczyna, choć snowboardowy się jeszcze nie skończył, ale to na szczęście idzie pogodzić. Szerokiej drogi!

Dyzma

Śr 13 wrz, 2006

Na Wheelerze 600 kupionym 11 sierpnia przekręciłem juz 580km wlicza się w ten wynik dojazd rowerkiem do pracy, po bułki z rańca do sklepiku, weekendowe wypady, no i wszelkie inne możliwe wyjazdu jakiekolwiek mogą się przytrafić ogólnie brak czasu na rower, ale kręcę w każdej wolnej chwili :D

Następna strona
Powrót do Rowery