Jak rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

mareczek

Ulubione góry: Tatry

Jak rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim

Pn 21 lis, 2011

Witam, przesyłam link do fajnego artykułu o rozpoczęciu kolarstwa http://kolarstwomtb.blogspot.com/2011/1 ... werem.html motywujący, polecam
Mareczek
kolarstwomtb.blogspot.com

Garlic

Re: Jak rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim

Pn 21 lis, 2011

SPAM

mareczek

Cz 24 lis, 2011

Kolego sympatyczny jeśli nie interesuje Cię to to nie czytaj a nie jeszcze piszesz co Co ślina na język przyniesie. Widzisz inne tego typu komentarze? no właśnie nie bo nikt oprócz Ciebie widocznie tak nie myśłi nawet ja. pozdrawiam
Mareczek

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 25 lis, 2011

mareczek napisał(a):Kolego sympatyczny jeśli nie interesuje Cię to to nie czytaj a nie jeszcze piszesz co Co ślina na język przyniesie. Widzisz inne tego typu komentarze? no właśnie nie bo nikt oprócz Ciebie widocznie tak nie myśłi nawet ja. pozdrawiam

Drogi Kolego, primo pół tonu niżej. Secundo jak na razie to wrzucasz nam linki do swojego bloga, więc Garlic ma prawo sądzić co sądzi.
Pozdrawiam
CAr.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 25 lis, 2011

Z drugiej strony... Rowery to martwy dział. A ten wątek go reanimuje. Może puls wróci?
Zajrzałem pod adres z pierwszego wpisu i nie zabawiłem tam długo. Ale tytuł jest nośny. Bo to przygoda, którą warto zacząć :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

siker

So 26 lis, 2011

Autorze blogu, używaj enterów i tabulatorów. Ciężko się czyta i naprawdę trzeba determinacji żeby przejść przez wpis.

A temat mam nadzieje że się rozkręci. Ja z musu rozpocząłem przygodę z rowerem w górach (kolana odmawiały mi posłuszeństwa przy schodzeniu, a przy zjazdach już nie mam problemów). Dla amatorów roweru polecam Małe Pieniny nie są wielkie ale bardzo przyjemne i na zjeżdżenie wszystkich dróżek potrzeba trochę więcej czasu.

mareczek

So 26 lis, 2011

Błędy początkującego. Pana Garlica przepraszam jeśli uraziłem i po głębszym zastanowieniu macie Panowie wszyscy rację. Trzeba dużo poprawić no ale wszystko przecież jeszcze przede mną. Wpisy będą bardziej przejrzyste i bez błędów. Pozdrawiam
Mareczek

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

N 27 lis, 2011

Na początek proponowałbym ustalić jeden krój czcionki do wpisów.
Polskie znaki w mniejszym rozmiarze (tak się u mnie w niektórych wyświetlają) też nie wyglądają dobrze.
:)
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Powrót do Rowery