Sprzedam świetny nowy rowerek

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

Pathfinder

Ulubione góry: .

Sprzedam świetny nowy rowerek

Wt 03 lip, 2012

Sprzedam, możliwość dogadania się. Niestety pilnie potrzebuje kasy. MAM WIELKĄ PROŚBĘ, roześlijcie do jak największej ilości osób, bardzo mi na tym zależy. Nówka sztuka. Na facebook'u itp. Z góry bardzo dzięki:) Dla znajomych,możemy się jakoś dogada na korzystniejszych warunkach.

http://tablica.pl/oferta/gt-avalanche-3-0-2012-nowy-1-uzywany-ID1gNS9.html

Pozdrawiam

P.S Jeśli moderatorzy uznają, że ten temat jest nie na miejscu, prozę przesuńcie go, ale nie kasujcie. Z góry dziękuje :)

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Re: Sprzedam świetny nowy rowerek

Śr 04 lip, 2012

U mnie jest prosta wykładnia - jeśli, ktoś rejestruje się poto by, dać ogłoszenie nie ma litości. Natomiast dla zwykłych użytkowników stosuję wykładnie, że jak ktoś raz na ileś postów da ogłoszenie, to forum jakoś to przężyje ;-).
Wasz Mo(r)derator
Pozdrawiam
CAr.

Pathfinder

Ulubione góry: .

Cz 05 lip, 2012

Cena poszła trochę w dół... taniej nie będzie i taniej nie znajdziecie :) Rozsyłajcie wici, proszę bo mam nóż na gardle :)

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Śr 11 lip, 2012

Ariel Ciechański napisał(a):U mnie jest prosta wykładnia - jeśli, ktoś rejestruje się poto by, dać ogłoszenie nie ma litości. Natomiast dla zwykłych użytkowników stosuję wykładnie, że jak ktoś raz na ileś postów da ogłoszenie, to forum jakoś to przężyje ;-).
Wasz Mo(r)derator

Ariel, Jestem całkowicie ZA.
Tym bardziej, że dział ogłoszeń na e-górach delikatnie mówiąc leży, nie mam czasu się tym zająć.
Jednak dla osób, które rejestrują się i od razu w pierwszym poście dają ogłoszenia - litości nie ma.

B.

Powrót do Rowery