Google do nart

... zjadowe, biegowe i nie tylko. Skitouring. Wszystko o możliwościach uprawiania sportów zimowych w górach.

Moderator: Moderatorzy

Tomaszki85

Ulubione góry: Karpaty

Google do nart

Pn 30 sty, 2017

Hej wszystkim,
jestem tutaj nowy, wcześniej jednak śledziłem forum ale nigdy nie czułem potrzeby rejestracji ;)
Żeby nie zanudzać wstępem, poszukuje gogli do nart, przede wszystkim wygodnych - budżet do 200-250zł.
Nie chodzi już o sam fakt parowania, chociaż chciałbym abyście się podzielili poradami jak tego uniknąć. Stosowałem pastę polerską ( jakoś dawała radę) oraz małe torebki do wchłaniania wilgoci, takie jakie są w butach.
Jestem z krk i w zasadzie niedaleko siebie mam deichmana, ale nic ciekawego nie znalazłem i jeszcze jeden stacjonarny sklep
Szczególnie zastanawiałem się nad modelem APACHE 2 LGL UVEX. Wydaje mi się że robią porządny sprzęt, zważając na wcześniejsze doświadczenia, ale nie wiem czy wybrałem najlepszy model, bo budżetu jeszcze trochę zostaję, jednak dla mnie wygląd też wiele znaczy :)

Jeśli macie inne sprawdzone miejsca gdzie można kupić fajne gogle, dawajcie znać, jednak musi to być też siedziba stacjonarna ( lubię na miejscu przymierzyć czy wszystko jest ok)

Pozdrawiam i czekam na porady.

Wstawianie zbędnych linków w pierwszym poście może być potraktowane jako SPAM... Zwłaszcza w przypadku sklepów.

Powrót do Narty/Snowboard