Kalesony merino - brać czy czekać na większą zniżkę?

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

pazday

Ulubione góry: Tatry

Kalesony merino - brać czy czekać na większą zniżkę?

Śr 19 gru, 2018

Cześć. Szukam kalesonów merino o gramaturze 200. W pewnym sklepie natknąłem się na Icebreakery Oasis 200, które po użyciu kodu rabatowego kosztują 30% mniej, czyli 237,30 zł (bez kodu 339 zł) i do tego darmowa wysyłka. Zastanawiam się czy jeszcze w tym miesiącu, ewentualnie na początku stycznia cena tego modelu kalesonów może w jakimkolwiek sklepie jeszcze bardziej spaść, czy już raczej taniej nie będzie? 237,30 zł to niby duża promocja, ale to wciąż nie jest mała kwota dla studenta, dlatego nie wiem czy opłaca się jeszcze trochę poczekać i może gdzieś ten model stanieje jeszcze bardziej, czy brać ten.

Pozdrawiam

m___s

Ulubione góry: Bieszczady

Re: Kalesony merino - brać czy czekać na większą zniżkę?

Śr 19 gru, 2018

Mysle, ze nikt nie jest w stanie przewidziec jakie beda ceny i kiedy sie zmienia. Generalnie produkty takich producentow jak Icebraker trzymaja sie ceny i raczej nie liczylbym na duze obnizki cen, a szczegolnie produktow z merino. Jak dla mnie cena bardzo dobra bo rzeczywiscie cena oscyluje w granicach 300-320zl, wiec 240zl to super cena. Sam sie przymierzam do zakupu takich getrow, ale raczej skorzystam z tanszej opcji (Keepdry 900 Kipsta Decathlon). Jesli kupisz daj znac jak sie sprawuja, ja tez postaram sie wrocic i napisac jakis feedback na temat tej tanszej opcji.

dzixonPP

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

So 29 gru, 2018

Nie wiem jaki masz stosunek do używanych ubrań ale bardzo często na portalach aukcyjnych można znaleźć fajne oferty ;)

maciej00

Ulubione góry: tatry

Śr 02 sty, 2019

w Norge można dostać za grosze na wyprzedażach, jeśli się tam wybierasz to koniecznie zajedz do outletu lub do sklepu coop kupisz kilka razy taniej.
Ja np. za zestaw getry plus bluzka z długiem rękawem zapłaciłem na polskie 25 zł ceny wyjściowa na polskie to 500 zł.
No to było wyjątkowa cena ostatnia sztuka S ale sadzę, że to Polskie M.

Powrót do Sprzęt, szpej