Rysy lubMnich - 5 lub 6 Marzec 2019 przewodnik poszukiwany

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Marcin1982

Ulubione góry: Snowdonia

Rysy lubMnich - 5 lub 6 Marzec 2019 przewodnik poszukiwany

N 06 sty, 2019

Witam,

Jestem swierzy na form wiec z gory przepraszam jesli cos palne:)

Chciabym wejsc na Rysy 5 lub 6 Marca ( niestety data jest sztywna i nie moge jej zmienic). Mam male doswiadczenie w zimowych wedrowkach i z tego wzgledu zdecydowalem sie na wynajecie prewodnika ktory realnie oceni zagrozenie i pomoze doswiadczeniem w zdobyciu szczytu.

Poszukuje wiec przewodnka ktory sie podejmie tego zadania i nie za milion monet. Wiem ze zycie nie ma ceny i doskonale rozumie ze koszt bedzie ale na kasie nie spie ( takiez realia niestety). Sprzet zimowy jakis posiadam gdyz pare tras zrobilem ale w razie potrzeby wyporzycze co bedzie trzeba w uzgodnieniu z przewodnikiem.

Szukalem po googlach ale cizko dowiedziec sie ktory przewodnik jest dobry, ktory drogi a ktory po prostu "tani" wiec bardzo prosze jesli macie jakies namiary na sprawdzonych przewodnikow lub sami jestescie przewodnikami i macie ochote mi towarzyszyc o priv. Wiem ze w warunkach zimowych wiekszosc przewodnikow preferuje wyjscei 1-1 lub max 1-2 wiec jesli ktos by byl chetny do podzialu kosztow to tez prosze o info.

Jest to moje marzenie i jezeli warunki pogodowe i lawinowe pozwola chcialbym je zrealizowac.

Jako plan B jeszcze rozmyslam o Mnichu ale tam potrzeba wiecej sprzetu ktory bym musial wypozyczyc - ale zawsze to plan B

Dziekuje za pomc
Marcin

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Rysy lubMnich - 5 lub 6 Marzec 2019 przewodnik poszukiwa

Pt 22 lut, 2019

Może skorzystaj z usług tych dżentelmenów? https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Z ... ch-gumiaki
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Rozmowy o górach