GSS

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

wiehoo

Ulubione góry: tatry

GSS

Pt 19 kwi, 2019

Jak w temacie , ktoś się wybiera w niedalekiej przyszłości ?

Evaa

Ulubione góry: tatry,beskidy

Re: GSS

Pt 19 kwi, 2019

tak wybieram sie na Pilsko w poniedziałak najblizszy, moze ktos chetny?

wiehoo

So 20 kwi, 2019

GSS --- Główny Szlak Sudecki, o to mi chodzi

Jacekturysta

Ulubione góry: Bieszczady

So 20 kwi, 2019

Cześć. Ja w tym roku wybieram się z dwoma znajomymi na GSS. Konkretnie 15 lipca. Planujemy przejść całość w ok 15 dni. Trochę już po tym szlaku (jak i po GSB) chodziłem, więc mogę udzielić pewnych porad. A Ty kiedy się wybierasz i jaki planujesz na to czas?

wiehoo

N 21 kwi, 2019

Przeszedłem GSB na raty, jeżeli chodzi o GSS to nie mam jeszcze terminu konkretnego,
z której strony zaczynacie?, opinie są takie aby z Prudnika i góry zostawić na koniec.

Jacekturysta

Ulubione góry: Bieszczady

N 21 kwi, 2019

My planujemy iść ze Świeradówa do Prudnika.

wiehoo

Śr 24 kwi, 2019

niestety , w tym terminie nie mogę, ale lepiej chyba iść odwrotnie - na początku po równym a potem w góry, ale zrobicie jak wam pasuje
życzę powodzenia

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

So 27 kwi, 2019

Szedłem (śmy) z Prudnika i zakończyłem (śmy) w Świeradowie Zdroju, meandrując i na Ślężę i do "Szwajcarki" i leżąc chorym(i) trzy dni w Świdnicy. Zajęło to 22 dni i było w drugiej połowie sierpnia i na początku września 1986. Zatem moje obserwacje albo i rady są raczej historyczne i pewnie nieaktualne :-D . Życzę powodzenia. PS. W schronisku "Spalona" spotkałem (śmy) ojca z synem którzy przemierzali szlak w przeciwną stronę i jakimiś informacjami udało się wymienić choć było niełatwo - w schronisku była pożegnalna dyskoteka kolonii która właśnie kończyła turnus... Musieliśmy na werandzie krzyczeć do siebie żeby się usłyszeć.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów