'Nowe' forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Michał

Re: 'Nowe' forum

N 22 paź, 2006

Żaku napisał(a): dodam tylko, że te uwagi proszę kierować do Brzozy, gdyż to on jest odpowiedzialny za wygląd portalu jak i dopasowanie wygladu forum.

Ale tych uwag nikt nie kieruje ani do Ciebie ani do Pawła. Poprostu każdy wyraża swoją opinie w odpowiednim temacie i jest OK.

Mi osobiście też tak trochę za szaro i bardziej podobała się poprzednia szata graficzna, ale w końcu nie najważniejszy wygląd tylko treści.

Żaku napisał(a):Żeby nie było, że zrzucam odpowiedzialność na kogoś innego, przyznaję, że moją <b> całkowita winą </b>, są dodatkowe informacje o których pisał Marek. w jednym z poprzednich postów.

Jaką znowu winą ;) Nikt nikogo o nic nie oskarżył więc nie ma żadnych winnych. Osobiście gubie się w tych wszytskich duperelkach związanych z obecnością więc nie zwracam na nie uwagi ;) Są to są nie ma to nie ma.

Pozdrawiam!

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 23 paź, 2006

Żaku napisał(a):nie znam znaczenia słowa 'zaperzasz', proszę więc o wyjaśnienie.
To znaczy tyle co: unosisz się, złościsz (trochę :wink: ).

Żaku napisał(a):uwagi negatywne nie są przykre, pod warunkiem, że są sensowne.
Czuję ulgę :cool:.
Żeby wszystko było jasne: Wyraziłem tylko swoje zdanie, sprowokowany użytym przez Gila w odniesieniu do starego designu słowem "paskudne" (choć zauważyłem emotikon: :wink:). Inaczej pewnie nie zabrałbym głosu. Nie zamierzam krytykować nowej szaty portalu. Nie oczekuję również zmian "pod mój gust". Wiem że formuła zadowalająca wszystkie gusty nie istnieje. Nowa forma portalu szybko stanie się stara (i równie swojska). Tym bardziej że ma też swoje dobre strony. Chociażby zdjęcia. Są "intensywne", działające na wyobraźnię.
Rób Żaku swoje i nie bierz sobie tak bardzo do serca tego co tu się pisze.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 23 paź, 2006

Marek. napisał(a):
Żaku napisał(a):
nie znam znaczenia słowa 'zaperzasz', proszę więc o wyjaśnienie.

To znaczy tyle co: unosisz się, złościsz (trochę :wink: ).

Dzięki za wytłumaczenie.

Marek. napisał(a):Rób Żaku swoje i nie bierz sobie tak bardzo do serca tego co tu się pisze.

Biję się w pierś i po przespanej nocy przyznaję, że chyba rzeczywiście odebrałem twój post zbyt osobiście, to pewnie skutek zbyt wielu godzin spędzonych przed monitorem. :mad: W każdym razie dzięki za krytykę i proszę o troche cierpliwości, postaramy się wszystko dopracować, jednak to wymaga jeszcze trochę czasu.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Uriel

Ulubione góry: asd

Pn 23 paź, 2006

Brzoza napisał(a):Hej,

Tak jak pisał Żaku, dizajn forum i w ogóle całego portalu to moja robota :-)
Robiąc to kierowałem się zasadą stonowanych i spokojnych kolorów, granitu i śniegu najwyższych gór ;-) Może faktycznie wyszło to trochę za "zimno"...

Jak już napisałem wcześniej: obecny stylesheet forum stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie. Szarość zmieszana z błękitem prezentuje się nadzwyczaj okazale. I nie piszę tego, aby Wam się przypodobać - naprawdę podoba mi się to, co odwaliliście ostatnio przez tyle czasu i należą Wam się słowa uznania za tę pracę.

Brzoza napisał(a):Teraz, tuż po uruchomieniu jest jeszcze za szybko na gwałtowne zmiany... niech to popracuje przez jakiś czas, napatrzę sie na to, pozbieram ewentualne uwagi, no i ewentualnie bede wtedy cos zmienial... tak jak pisał Żaku, zmiana grafiki jest stosunkowo prosta, gdyż w zaawansowanych CMSach (na jakim "leżą" e-góry), grafika jest zupelnie oddzielona od zawartości stron, więc zmiany są szybkie i bezproblemowe (w większości przypadków).

Mimo wszystko apeluję nadal do Was o zamieszczenie dodatkowego style'a w opcjach profilu użytkownika. Jeśli komuś bardziej odpowiadał stary wygląd - mógłby do niego powrócić (w miarę możliwości) poprzez wybór innego style'a.

Mi osobiście najbardziej pasowałoby forum, które byłoby całkowicie utrzymane w tonacji czarnej - nie biłoby tak po oczach, jak to obecne. :-)

Młodszy

zdjęcia...

Pn 23 paź, 2006

Wiem, że o tym już była mowa i nikogo nie popędzam (Żaku, nie zaperzaj się :wink: ), ale co słychać w kwestii GFI?

Chyba, że to tylko ja w dalszym ciągu nie widzę zdjęć... ale i w Menu odnośnik do GFI też zniknął....
Takie piękne kolory teraz, chciałoby się kilkoma zdjęciami podzielić, a tu nie ma jak :sad:
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Żaku
Administrator forum

Pn 23 paź, 2006

Na forum nadal wystepuje odnośnik do GFI, jednak fotek jeszcze nie widać, niestety, wszystko wymaga czasu i trzeba na to jeszcze poczekać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Żaku
Administrator forum

Wt 24 paź, 2006

GFI działa.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

McThias

Wt 24 paź, 2006

Gil Grissom napisał(a):Mimo wszystko apeluję nadal do Was o zamieszczenie dodatkowego style'a w opcjach profilu użytkownika. Jeśli komuś bardziej odpowiadał stary wygląd - mógłby do niego powrócić (w miarę możliwości) poprzez wybór innego style'a.

Czy dobrze rozumiem- to da się to cholerstwo tak ustawić, żeby każdy miał własny wygląd e-gór :shock: wg życzenia :?:

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 24 paź, 2006

McThias napisał(a):to da się to cholerstwo tak ustawić, żeby każdy miał własny wygląd e-gór

Tak, jest taka możliwość.
Tylko trzeba znależć kogos, kto przygotuje kilka wersji template'sów - w zwiazku z notorycznym brakiem czasu i iloscia innych zajec, w najblizszej przyszlosci nie jeto to mozliwe, aby ktos od nas sie tego podjal.

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Śr 25 paź, 2006

Wczoraj o 18.53 było 41 użytkowników forum. To jakis błąd czy rzeczywiście tak było ?
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Brzoza
Administrator E-GORY

Śr 25 paź, 2006

Wczoraj o 18.53 było 41 użytkowników forum. To jakis błąd czy rzeczywiście tak było

Analizując statystyki zarówno forum, jak i portalu mogę stwierdzić jedynie: nie chce być inaczej :-)

Żaku
Administrator forum

N 29 paź, 2006

Poprawiłem dodawanie avatarów dla nowych użytkowników. Od teraz można dodać avatara o max. wielkości 80x80 px oraz wadze 10kb. Wszystkich, którzy jeszcze nie mają avatara, zapraszam do swojego <a href="profile.php?mode=editprofile">profilu</a> w celu dokonania aktualizacji.

PS: W razie jakichkolwiek problemów z przystosowaniem zdjęcia do wymogów forum, proszę o przesłanie go na mojego <A HREF="mailto:lukasz.kuc@e-gory.pl?subject=avatar">mejla.</A>
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Młoda

Cz 02 lis, 2006

A mnie się podoba bardzo! Brakuje mi starszej kolorystryki, ale zmiany sa potrzebne i pouczające. Chłopaki się natrudzili i należy im się dobre słowo (bo na kolejnym zlocie to flaszka jak nic :mrgreen: )
Pytanie tylko takie małe: w mojej mozilli się okno nie mieści, znaczy musze przesuwać zawartośc ekranu od lewa do prawa i czy żeby się mieściło to musze coś tu pogrzebać? Gdzie i co i jak? Bo jak na kobietę przystało jestem zdolna ale w psuciu :mrgreen:
Pozdrawiam i GRATULUJE

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Cz 02 lis, 2006

Cześć Młoda!
Pewnie masz rozdzielczość monitora ustawioną 800x600 px. Teraz portal jest przystosowany do 1024x768 px. Jak to zmienić? Musisz najechać byle gdzie na tapetę, kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać właściwości. W okienku, jest zakładka "Ustawienia" - wejdź w nią. Tam w ramce po lewej stronie masz "Rozdzielczość ekranu" - zmień na 1024x768. Zatwierdź "OK". Trochę Ci się ikonki pewnie po zmianie pozmniejszały, no ale coś za coś. :-)
Powodzenia.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Brzoza
Administrator E-GORY

Cz 02 lis, 2006

Bartosz napisał(a):Teraz portal jest przystosowany do 1024x768 px.

Dokladnie ;-) Dodam równiez ze teraz 1024x768 uzywa jakies 80% userów (i rosnie), natomiast 800x600 ponizej 10% (i szybko spada). Zatem zostala podjeta decyzja o rozszerzeniu obszaru roboczego strony - bardzo korzystnie wplynelo to na przejrzystosc.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do e-gory.pl