2 rocznica:)

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

2 rocznica:)

Śr 17 sty, 2007

Miło mi poinformować szanownych forumowiczów iż minęły już 2 lata od powstania forum :!: :mrgreen:

Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim udzielającym się czynnie aby nadal tak aktywnie wypowiadali się na forum :mrgreen:Tym, którzy nas tylko czytają życzę by powiększyli naszą forumową społeczność.

Drugi rok działalności forum przy e-gorach był nadwyraz owocny. Pomimo wielu zmian i transformacji, myśle że udało się nam wszystkim osiągnąc naprawde niezły wynik.

I tak jak 2 lata temu zastanawiałem się czy to forum może stać się prawdziwym medium środowiska górksiego tak teraz nie mam takich wątpliwości. Liczba postów i zalogowanych użytkowników mówi sama za siebie. Już nie jesteśmy tylko miłym dodatkiem do portalu :mrgreen:

Na koniec chciałbym pogratulować oczywście Brzozie bez którego nie byłoby tego forum
i naszemu forumowemu "aniołowi stróżowi" Żakowi którego wkład i zaangażowie zasługują na szacunek :wink:

Michał

Re: 2 rocznica:)

Śr 17 sty, 2007

co tu dużo mówić ;) podpisuje się pod postem kolegi :D

Uriel

Ulubione góry: asd

Śr 17 sty, 2007

Chwała założycielom za to forum!

Zdzisław

Śr 17 sty, 2007

Ja także kłaniam się nisko założycielom,moderatorom i redaktorom forum .
Dużo zdrowia życzę !

Zielan

Śr 17 sty, 2007

Z mojej strony także wielkie DZIęKI dla wszystkich twórców i uczestników forum.
Jesteście wspaniali!! ;)
"Tylko to, co kochamy, czyni nas wolnymi..."

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Śr 24 sty, 2007

Dzięki Wam bardzo za miłe słowa.... ano to już dwa lata...
I choć to ja założyłem ten portal i forum, to gdyby nie było Was - całość dawno już by nie istniała. I za to Wam bardzo dziękuję, że chce się Wam tu zaglądać, czytać, pisać...

...no i jak zawsze przypominam, że e-gory to nie tylko forum, ale także całkiem fajny portal, z mnóstwem ciekawych materiałów :-))

Powrót do e-gory.pl