Playlista V zlotu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Re: Playlista V zlotu e-gory.pl

Pt 12 paź, 2007

Marku! A toś mnie zaskoczył z tą pościelą i brakiem różnicy w cenie! Ale to i dobrze, bo zamiast 1,5kg śpiworu mogę podźwigać coś bardziej szklanego :mrgreen: Pogoda na ICM-ie nie wygląda różowo, więc wszelkie rozgrzewacze mile widziane. Generalnie przygotować się należy na śnieg i temp. poniżej zera i wiatr, który na grzbiecie może dać w kość.

Baner jest już w plecaku, żebym nie zapomniał.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

AnnaB

Pt 12 paź, 2007

moja Byćmoże Osoba Towarzysząca nie jedzie, zabiore jej tylko śpiewniki SDMu i jade sama;), tzn z kumpela i kumplem ;), a z tym nie braniem ściborka to na 100% ;)? bo nie chce potem sie pchac komus do lozka, z racji braku okrycia wierzchniego ;) nie mam tego w swej naturze i bede sie nieco zle czula w takiej sytuacji ;)

Żaku... z racji konieczności oblania rocznicy poznania sie i konkretnej bani na Przegibku, żurawinówka Lubelska obowiązkowa ;)... Iza a ty bierz krupnik, zrobimy powtórke z rozrywki, tylko nie wiem gdzie ja Ci tam betoniarke znajdę :P (a ty mi 60 letniego amanta z gitara) :mrgreen:

:idea:

My w Zakopcu bedziemy OK 8 bo o 5 rano wyjezdzamy z Katowic, trasy jeszcze nie wydumałam, ale na pewno do zobaczenia na miejscu ;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 12 paź, 2007

Co do śpiworów i pościeli: "Tako rzecze Pani z Recepcji". Osobiście nie sprawdzałem. Spałem tam ostanio tak dawno, że nawet nie pamiętam rozkładu pomieszczeń. A standardy pewnie i tak zdążyły się zmienić. Ja jednak śpiwora nie biorę. Najwyżej skorzystam ze schroniskowych kocy.
Przy okazji, z ogniska nici.

Bartosz, jak jest z kompatybilnością Twojego sprzętu radiowego i standardowych Walkie Talkie? Możemy się umówić na kontakt na jakimś kanale? Moje zabawki mają zasięg do 3km. To może być mało. Ale i tak je wezmę.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 12 paź, 2007

Marku, nie sprawdzałem kompatybilności. Myślę, że pi razy oko, będzie chodzić, conajwyżej nie będzie siedzieć dokładnie w kanale (PMR-y mają końcówkę 6.25kHz, a moje radio ma 5kHz, z praktyki jednak wiem, że i przy róznicy 2,5kHz można się jako-tako dogadać). Podaj tylko numer kanału i kod CTCSS na którym będziesz słuchał, a ja sobie ustawie najbardziej przybliżoną częstotliwość. Po południu sprawdzę, czy w ogóle w tym pasmie radio nadaje, bo na pewno odbiera.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Iza

Pt 12 paź, 2007

AnnaB napisał(a):Iza a ty bierz krupnik, zrobimy powtórke z rozrywki, tylko nie wiem gdzie ja Ci tam betoniarke znajdę :P (a ty mi 60 letniego amanta z gitara)

Myślałam, że Żaku weźmie dla mnie krupnik :mrgreen: Ja juz zdecydowalam, ze biore nalewke śliwkową na śliwowicy łąckiej.
Betoniarka zbędna, bo zdecydowanie wolałabym uniknąć powtórki z Przegibka :oops: A co do amanta, to już ja Ci coś wynajde... :idea:
Śpiwora nie biore, najwyżej nas Twój amant utuli :wink:

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Pt 12 paź, 2007

co do imprezowania to ja proponuje zbudować iglo przed schroniskiem i tam imprezowac :P

Żaku
Administrator forum