Ta reklama bardzo przeszkadza

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

wiesiek
 
Posty: 74
Dołączył(a): Wt 04 kwi, 2006
Lokalizacja: Wrocław

Ta reklama bardzo przeszkadza

Wt 05 lut, 2008

Zdaję sobie sprawę z tego, że utrzymanie strony w Internecie kosztuje i to nie mało. Ale ta aktualna reklama na forum jest tak nachalna, że mi prawie uniemożliwia czytanie. Najczęściej na fora dyskusyjne wchodzę z małego lekkiego laptopa, kiedy za oknem pada lub jest zawierucha i się nie da iść w góry. Wtedy łączę się po radiu, często robię to za granicą. Niestety nie da się tego robić szybko i sprawnie właśnie przez tą reklamę.

Może sobie być, tylko dlaczego tak wrednie się rozwija – właśnie wtedy kiedy człowiek tego nie potrzebuje i się nie spodziewa.

Avatar użytkownika
Brzoza
Administrator E-GORY
 
Posty: 850
Dołączył(a): Cz 13 sty, 2005
Lokalizacja: SKPG Kraków
Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Ta reklama bardzo przeszkadza

Wt 05 lut, 2008

Domniemywam, że chodzi o kreację Orange POP?

Jak portal nie mamy na to wpływu, kampania jest obsługiwana outsourcingowo przez dom mediowy. Możemy co najwyżej zablokować zupelnie tę kampanię ale...

- reklama rozwija się tylko po najechaniu mysza (czyli nie sama, a po reakcji użytkownika)
- reklama pojawia się danemu uzytkownikowi tylko raz (w sesji)

Przy okazji - nie uważałem i nie uważam, by e-gory.pl były jakoś specjalnie przeladowane reklamami (niedawno nawet organiczyłem ilość reklam wyświetlanych na forum), ale oczywiście chętnie wysłucham wszelkich uwag i propozycji.

Słusznie Zauważyłeś, ze utrzymanie serwisu (zwłaszcza z tak potężną bazą danych jak e-gory: zdjęcia, panoramy, mapy, itp.) to naprawdę spory koszt. Rozumiem "konflikt interesów" użytkowników którzy chcieeliby mieć podane za darmo i właścicieli, który nie chcieliby dopłacac do tej zabawy... ale niestety gdy kiedyś padło hasło jakichś dobrowolnych datków na utrzymanie serwisu, na kilkanaście tysięcy odwiedzających, dostaliśmy... dwie wpłaty, łącznie kilkanaście złotych.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie mamy racji bytu jeśli chodzi o utrzymywanie przez użytkowników, musimy zatem radzić sobie inaczej.

Jeszcze raz powtórzę: staram się aby e-gory.pl były zwykłą statyczną stroną na której reklamy pojawiają się epizodycznie i - jak wyżej - tylko raz w sesji. Zresztą zapraszam na: www.wspinanie.pl , www.goryonline.com , www.naszesudety.pl , www.bieszczady.pl itp. (przykłady pierwsze z brzegu) a potem powrót na www.e-gory.pl i szczerą odpowiedź ktora z nich jest najmniej obładowana reklamami i innymi "migajkami" - a przez to najczytelniejsza i najspokojniejsza w odbiorze :-)

pozdr.

Powrót do e-gory.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość