Koniec reklam ;)

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Koniec reklam ;)

Śr 23 cze, 2010

Cześć,

Z uwagi na powtarzające się prośby i problemy z reklamami kontekstowymi na forum (np. usuwanie podlinkowanych przez reklamy słów w czasie edycji postów), biorąc pod uwagę że w tym przypadku więcej z nimi problemów niż pożytku, reklamy kontekstowe (czyli linki w treści postów, generowane przez system), zostały wyłączone na forum.

Na chwilę obecną na forum jest jedynie jedno pole reklamowe (górny banner/billboard), czasem połączony z toplayerem.

Pozdrawiam!
B.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Koniec reklam ;)

Śr 23 cze, 2010

Marzenia głośno wypowiedziane, jednak się spełniają ;) Dobra decyzja!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

oddy

Ulubione góry: Andy

Pn 26 lip, 2010

Sam zastanawiałem się nad ich umieszczeniem na swojej stronie, ale chyba rzeczywiście są za bardzo denerwujące.

buba

Ulubione góry: .

Śr 06 paź, 2010

to super decyzja!!!! milo znow moc tu zagladac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

oddy

Ulubione góry: Andy

Wt 02 lis, 2010

Też mam takie dylematy na swojej stronie, ale faktycznie takie reklamy chyba przynoszą więcej szkody, niż pożytku. Dobra decyzja, bo jest to denerwujące :)

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Śr 03 lis, 2010

Dzięki Bogu! (i Brzozie :wink: )
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Cz 04 lis, 2010

Pewnie zauważyliście, że zniknęły również wielkie i natarczywe reklamy w całym serwisie i forum - być może uda się wypracować inny model utrzymywania serwisu (który przypominam prowadzony jest niekomercyjnie i hobbistycznie!), też oparty na reklamach bannerowych, ale powiązanych z tematem gór i turystyki i nie tak wielkich i natarczywych.

Pragnę również zwrócić uwagę, że serwis sam się nie utrzyma, robimy go za darmo, po godzinach - a za serwer i terabajtowe łącza (tak, liczone w tysiącach gigabajtów rocznie!) ktoś zapłacić musi, prawda? Przeświadczenie, że w tak dużym serwisie, nawet robionym za darmo reklam może nie być, jest utopią.

Reklamy nie są "na złość" użytkownikom, reklamy są po to, aby serwis w ogóle istniał. Reklam nie unikniemy, chyba, że ktoś z Was zapłaci / załatwi sponsora, będą one już jednak bardziej przyjazne użytkownikom.

Przy okazji - jeśli ktoś z Was korzysta w swojej przeglądarce z jakiegoś AdBlocka, bardzo prosiłbym o zastanowienie się nad wyłączeniem go na stronie e-gory.pl - wystarczy w tym celu dodać domenę e-gory.pl do tzw. białej listy. Obecne reklamy na e-górach są naprawdę dyskretne - a pozwalają w ogóle funkcjonować serwisowi.

Polecam wszystkim lekturę: http://www.noadblock.pl
Nie Bądźcie pasożytami.

Pozdr.
B.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 04 lis, 2010

Wyłączyłem adblocka i przyznam, że forum jak i portal da się czytać :) To cieszy.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Basia Z.

Śr 08 gru, 2010

Bardzo miło to przeczytać, bo ja właśnie przez denerwujące wyskakujące reklamy od kilku miesięcy przestałam tu zaglądać.
A tak może wrócę :)

Adblocka nie stosuję.
Na onecie i na innych stronach informacyjnych te reklamy nie denerwowały mnie tak bardzo jak tutaj :)

Pozdrowienia

Basia
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

Powrót do e-gory.pl