XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzyskie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

elmacia

Ulubione góry: Tatry, Beskidy, Dolomity

Re: XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzy

Cz 31 mar, 2011

Mnie też możecie dopisać do listy uczestników :D i być może z nieodłącznym towarzyszem dwukołowym :mrgreen:

Ayla

Cz 31 mar, 2011

Oczywiście Żaku nas też dopisz do listy, czyli mnie i Piotrka plus jedną osobę dodatkową. Będziemy mieli 2 wolne miejsca w samochodzie, więc możemy kogoś zabrać z Katowic lub okolic. Zamierzamy jechać w piątek ok. 15.30.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 31 mar, 2011

grzegorz kluba napisał(a): Staram się ,by być też od piątku, sobota pewna a jaki plan na sobotę?

Też jestem ciekawa planów, pomysłów. Sama kombinuję jak tu obejść Łysogóry i co z pojazdem zrobić, a teren okazuje się niełatwy, bo tam prawie wszystko wzdłuż drogi tylko leci :? Na portalach komunikacyjnych ciężko znaleźć połączenia z tych małych miejscowości, może kto jakie natchnienie rzuci...

Jak mniemam część piątkowa zamierza poszaleć po jaskiniach - to niestety nie dla nas :( - a i praca nie puści wcześniej, za to pewnie w niedzielę połazimy po ruinach jakich
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Pt 01 kwi, 2011

No ja niestety tym razem mogę jedynie życzyć udanego zlotu, ale w tym terminie najpewniej będę w Danii..
Ale jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku to na pewno się pojawię.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

raul-81

N 03 kwi, 2011

Hej
Mnie też dopisz na zlot:)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 05 kwi, 2011

A pozostali zrezygnowali?

O resztę spraw popytam, myślę że z namiotami raczej nie będzie problemu, a nocleg w ostatniej chwili zależy tylko od tego, czy będą wolne miejsca. Ale uprzedzę właścicielkę, że jest taka ewentualność, że ktoś jeszcze dojedzie.

PS: ewuś napisała mi PW, że niestety nie da rady przyjechać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Wt 05 kwi, 2011

Dotąd, oprócz zlotu w Dolinie Będkowskiej i dojazdu do Batorowa, nie było turystycznej cyklofrakcji. Ciekawi mnie, czy teraz się pojawi i czy planujemy jakąś wspólną trasę w sobotę i niedzielę?
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Cz 07 kwi, 2011

W piątek nie dam rady, przyjedziemy w sobotę rano (6.00) do schroniska i można deptać,myślałem o odcinku od Świętej Katarzyny do Nowej Słupii,nie wiem co z jaskiniami,Żaku milczy jakby się zapadł pod ziemię :? ,w niedzielę ok 10.00 muszę wracać.Beska, jakie Ty masz plany deptane? :D
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Adikos

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Tatry

Cz 07 kwi, 2011

Potwierdzam udział w zlocie i jak inni czekam na jakieś szczegóły. :)

Beska

Cz 07 kwi, 2011

grzegorz kluba napisał(a):W piątek nie dam rady, przyjedziemy w sobotę rano (6.00) do schroniska i można deptać,myślałem o odcinku od Świętej Katarzyny do Nowej Słupii,nie wiem co z jaskiniami,Żaku milczy jakby się zapadł pod ziemię :? ,w niedzielę ok 10.00 muszę wracać.Beska, jakie Ty masz plany deptane? :D

Ja również myślę o tym odcinku tylko w drugą stronę :) zawsze wolę iść w kierunku ewentualnego posłania i napitku :lol: Dlatego właśnie usiłowałam się doszukać w necie połączeń z okolic Katarzyny w okolice Słupi, znalazłam bus z Katarzyny w kierunku Kielc 7.28 i 10.33, do Słupi może coś więcej jeździ - znalazłam jeden bus 8.20 z Kielc, są też jakieś PKSy 7.40, 8.20 - poza tym pozostaje liczyć na łut szczęścia. Jeszcze rozważamy czy jechać w piątek - to też zależy czy jakaś ekipa się zbierze - jednak bez względu na to mamy samochód do zostawienia w okolicy spotkania zlotowego.

Czarujcie coś, bo na razie prognozy pogody niefajne :cry:

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Pt 08 kwi, 2011

:D
Beska napisał(a):Ja również myślę o tym odcinku tylko w drugą stronę :) zawsze wolę iść w kierunku ewentualnego posłania i napitku :lol:

Nie ma spra :D dostosujemy się,najwyżej podjedziemy do Słupii samochodami a po dojściu do celu podjedzie się jednym z samymi kierowcami i jakoś to będzie :wink:
Beska napisał(a):Czarujcie coś, bo na razie prognozy pogody niefajne :cry:

Nie żartuj, co nas nie zabije to nas zahartuje.
Czyli coś mamy już ustalone :D
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Beska

Pt 08 kwi, 2011

grzegorz kluba napisał(a): Nie ma spra :D dostosujemy się,najwyżej podjedziemy do Słupii samochodami a po dojściu do celu podjedzie się jednym z samymi kierowcami i jakoś to będzie :wink:

Rozważałam i taką możliwość ale myśląc realnie i perspektywicznie - czyż znajdziesz wieczorem tylu kierowców zdatnych do kierowania? :twisted: dlatego opracowuję wersję z dojazdem komunikacją nawet przy przybyciu na miejsce w sobotę - żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony :wink: - polecam ci również rozważenie tej opcji, samochód bezpiecznie zostawiony, a piechurzy bez żadnych obciążeń czasowych i gastronomicznych :lol:

grzegorz kluba napisał(a):Czyli coś mamy już ustalone :D

Jeśli tak twierdzisz to mi bardzo miło :D

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

So 09 kwi, 2011

Ja też jestem tego samego zdania co Beska jeżeli chodzi o ( samochód bezpiecznie zostawiony, a piechurzy bez żadnych obciążeń czasowych i gastronomicznych ) , a tak na poważnie to ja się przyłączam do waszej wyprawy po górach jakoś dziury mnie nie interesują hehe , tylko mam nadzieje ze Żaku załatwił też noclegi z piątku na sobotę dla mnie i dla Marka ( bo my się meldujemy w piątek na wieczór )

Beska

So 09 kwi, 2011

jogurt napisał(a): tylko mam nadzieje ze Żaku załatwił też noclegi z piątku na sobotę dla mnie i dla Marka ( bo my się meldujemy w piątek na wieczór )

no tak, ja też w sumie czekam na info w tej sprawie, bo jeszcze się zastanawiamy czy w piątek nie dojechać. Osobiście kusi mnie perspektywa braku konieczności wstawania bladym sobotnim świtem i podróży polskimi drogami, a skoro już wiem, że będziesz ty i Marek, Dorotka z Piotrkiem też wspominali o piątku - to pytanie o ekipę staje się bezzasadne ;)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

N 10 kwi, 2011

jogurt napisał(a):mam nadzieje ze Żaku załatwił też noclegi z piątku na sobotę
Kupiłem nowy namiot na rowerowe wypady, więc będzie okazja przetestować, jakby co. Ale okazja niemiła, bo mój śpiwór ma swoje lata i śmierdzi już nie tylko puchem.
Organizator tej wycieczki nie napisał jasno o jaki obiekt chodzi. Lecz wszystko wskazuje na obiekt w Świętej Katarzynie, który, jak wyczytałem na jego stronie, specjalizuje się w obsłudze wycieczek szkolnych i wypoczynku rodzinnego.
Wstrzemięźliwi, by nie rzec abstynenccy, "chodzący spać z kurami" forumowicze - zlotowicze, czy na pewno dobry obiekt został wybrany?
Oby po kolejnym browarze nie było zgrzytów i wrażenia niekompatybilności z otoczeniem.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów