BESKID SĄDECKI

Opis aktualnych warunków panujących w górach. Zarówno w poszczególnych pasmach jak i na konkretnych szlakach.

Moderator: Moderatorzy

Marnypopis

Ulubione góry: Gorce

Re: BESKID SĄDECKI

Cz 26 sty, 2012

Anka90 napisał(a):Z Krynicy są bardzo dobre połączenia do Krakowa!

W oczekiwaniu na PKS można wysączyć Zubera albo żubra ;)

mieto99

Ulubione góry: Beskid Sądecki

So 17 mar, 2012

a dziś w Sądeckim pewnie jak i wszędzie idealne warunki do łażenia;) na trasie z Powroźnika do Krynicy niebieskim szlakiem sniegu jeszcze po kolana, ale z rana przymrozony i da się po nim łazić;)
Kto kocha góry, będzie mu dane zobaczyć to, czego nie zobaczy zwykły śmiertelnik...

euterpe

Cz 19 kwi, 2012

Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat warunków w Beskidzie Sądeckim??
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. "

bisclaveret1

Ulubione góry: Tatry, Beskid Niski

Pt 27 kwi, 2012

Ponawiam pytanie :) Jakie warunki w Sądeckim na odcinku Przehyba - Sucha Dolina, albo Przehyba Szczawnica, lezy tam jeszcze gdzieś śnieg po lasach, bo chcę się na rower wybrać, ewentualnie w okolicach Wysokiej na niebieskim szlaku na granicy? Dzięki za odpowiedź.

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 27 kwi, 2012

bisclaveret1 napisał(a):Ponawiam pytanie :) Jakie warunki w Sądeckim na odcinku Przehyba - Sucha Dolina, albo Przehyba Szczawnica, lezy tam jeszcze gdzieś śnieg po lasach, bo chcę się na rower wybrać, ewentualnie w okolicach Wysokiej na niebieskim szlaku na granicy? Dzięki za odpowiedź.

Może szybciej dostaniesz info w schroniskach na Przehybie lub Bereśniku, albo u Harrisa z Niemcowej??
Pozdrawiam
CAr.

Czort

Ulubione góry: Karpaty

So 28 kwi, 2012

W zeszłą środę pojechałem na rowerze z Sącza przez Ostrą, pod Makowicę. Jechałem częściowo zielonym szlakiem, a następnie zjechałem do Rytra drogą do przysiółka Makowica. Nie było ani grama śniegu, nawet w zacienionych miejscach. Natomiast dziś widziałem, że na stokach Złomistych Wierchów bieleją jeszcze płaty śniegu, ale to dość zacieniony teren i na grzbiecie może być zupełnie inaczej (czyt. bez śniegu). Jeśli jutro nie pojadę B.Niski, to pewnie wybiorę opcję rowerową i napiszę jakie panują warunki w rejonie Pasma Radziejowej.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

bisclaveret1

So 28 kwi, 2012

Super będę czekał na info, bo jutro akurat też się w Niski wybieram, hehe do czwartku. A ta traska co jechałeś, w ile ją śmignałeś, bo widzę dosyć ciekawa. Ja myślałem standardowo z Gabonia asflatem na Przehybę, a później właśnie czerwonym do Piwnicznej zjechać, albo tak jak pisałem dalej na Szczawnicę niebieskim.

lookasch korn

Ulubione góry: Tatry

So 28 kwi, 2012

Właśnie wróciłem z Radziejowej. Warunki IDEALNE!!! Sucho, gorąco, wiatr znakomicie orzeźwia, podobnie jak woda z potoku polewana na rozgrzany słońcem kark:)! Na co jedynie ponarzekam, to na oznakowanie szlaków. Wychodziłem z Roztoki Ryterskiej i nigdzie nie zauważyłem tabliczki z informacją, że szlak prowadzi właśnie na Radziejową. Przez co zaliczyłem kawałek "Rogasiowego szlaku":).

bisclaveret1

Pn 07 maja, 2012

Spoko dzięki, rower mi się skiepścił i tydzień w Niskim spędziłem, rzeczywiście warunki spoko, także pewnie w niedzielę odpalę na Sądecki, o ile srzęt naprawię, także dzieki za info.

bisclaveret1

Pt 18 maja, 2012

Duzo błota na Przehybie i Radziejowej po tych deszczach?

bisclaveret1

Pn 21 maja, 2012

W Beskidzie, bez błota, piękne widoki, w sam raz na rower. Także traska się udała.

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pn 21 maja, 2012

bisclaveret1 napisał(a):W Beskidzie, bez błota, piękne widoki, w sam raz na rower. Także traska się udała.

Na nogach też było przepięknie :) Pewnie się mijaliśmy, bo szliśmy z Niemcowej do Przehyby, i paru "kółkarzy" przemknęło ;)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

bisclaveret1

Cz 24 maja, 2012

Oo bardzo prawdopodobne, miałem taki biało czerowny rower i byłem w zielonej koszulce :P z Przehyby wyjechaliśmy koło 14 a na Przehybie byłem jakoś koło 12, na Radziejowej zrąbał sie rower znajomemu i robiłem mu wigraka z mtb :P To bardzo sympatycznie, jak cos to teraz rowerowo w Gorce, jak kto ma ochotę. A wracaliście pociągiem z Piwnicznej o 18:16 bodajże?
Ostatnio edytowano Cz 24 maja, 2012 przez bisclaveret1, łącznie edytowano 2 razy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 24 maja, 2012

O, to my też byliśmy po 13 na Przehybie, ale schodziliśmy do autka w Rytrze :)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

bisclaveret1

Cz 24 maja, 2012

Spoko, spoko tez pięknie :) No to pozdrawiam.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Aktualne warunki górskie