partner do wspinaczki-krakow

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

szakalak

Ulubione góry: Tatry

partner do wspinaczki-krakow

Śr 08 sie, 2012

Hej!
Jak w temacie poszukuje osoby z Krakowa lub okolic do wspolnej wspinaczki skalkowej. Na chwile obecna jedyna mozliwa forma jest wspinaczka na "wedke". Myslalam glownie o okolicach Bolechowic, Bedkowic itp, przynajmniej na poczatek.
Zaalezaloby mi na osobie, ktora nie jest kompletnie zielona we wspinaczce, glownie w trosce o nasze wspolne bezpieczenstwo :)
moj melj: lilka000@interia.pl
Bardzo chcialabym skorzystac jeszcze z wakacji i troche sie powspinac, wiec mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie.
Pozdrawiam

niebieski

Ulubione góry: Tatry, Alpy, Dolomity,

Re: partner do wspinaczki-krakow

Cz 09 sie, 2012

W sob i/lub niedzielę prawdopodobnie jadę z 2ką kolegów na wspin w skały (o ile nie pojedziemy w Tatry) i możemy Cię zabrać i zawiesić wędkę tu i ówdzie. Prawdopodobnie na Zaklety Mur (w Dol Bed.) bo tam cien i duzo nietrudnych dróg od V do V.1+. Ze 2 IVki też są. Musisz mieć swoje buty wspinowe. Wszyscy mamy skałkowe i górskie dosw wspinaczkowe więc krzywda Ci nie grozi.

szakalak

Pt 10 sie, 2012

łooo :) no jak najbardziej :) Swoje buty mam. Mój nr telefonu : 501 271 268. Gdybyś mógł dać mi znać odnośnie jakiś konkretów ( która godzina, skad itp ) to bede wdzieczna .
Pozdrou
monika

sunniwa

Pt 10 sie, 2012

Witam, jeśli byłaby możliwość to chciałabym dołączyć. Uprząż i buty wspinaczkowe mam. Rok temu zrobiłam kurs skałkowy i może jeszcze coś pamiętam:). Pozdrawiam Paulina.

niebieski

Pt 10 sie, 2012

Hej!

Mysle, że możemy zabrac Was obie.

Jutro ma raczej padać i my w 3kę podejmiemy decyzje dopiero rano ok 10:00 czy jedziemy w skały czy na piwo.

W niedzielę ma być lepiej więc może lepiej celujmy w ten wyjazd grupkowy na niedzielę. Samochodowo myslę ze się pomieścimy. Jutro wieczorem możemy podjąć ostateczną decyzje w zalezności od prognoz. Będę pisał na privy i/lub dzwonił.

niebieski

So 11 sie, 2012

No coż, jutro też deszczowo więc odpuszczamy jutro i jedziemy w pon.

szakalak

Pn 13 sie, 2012

Jutro niesety u mnie odpada - praca- ale jesl iw jakims innym terminie bedziecie sie wybierac, to ja wciaz jestem bardzo chetna ; )

niebieski

Pn 13 sie, 2012

Jasne, możemy się wybrać grupką, ale to już pod koniec sierpnia i we wrześniu, bo na dniach ruszamy na wspin na West. Trzymaj kciuki, żeby pogoda była, bo nie chcemy grać w karty i pić byt dużo;)

szakalak

Wt 14 sie, 2012

powodzenia :)

niebieski

Pn 27 sie, 2012

szakalak napisał(a):powodzenia :)

dzieki! nie było ani jednego deszczowego dnia w czasie naszego wyjazdu, ale w krakowie znów pada:(

Powrót do Wspinanie