XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowickie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowic

So 06 kwi, 2013

Beska, propozycję wspólnego marszu na sobotę podam tuz po weekendzie. Tylko cały czas martwi mnie ta pogoda, choć dla piechurów to i tak bez zmian. Tylko rower stoi pod znakiem zapytania.

PS: Maćku współczucia, wracaj do zdrowia. Żwirek szkoda, że Cię nie będzie.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

happybilly

So 06 kwi, 2013

A może Marek ma rację i trzeba zabrać sprzęt pływający...? Jak to zacznie wszystko topnieć i spływać...
Ja zabiorę na wszelki wypadek materac dmuchany :D

zwirek75

Ulubione góry: Bieszczady

So 06 kwi, 2013

Ech, sobie źle zapisałem i pojechałbym wczoraj :), a to dopiero za tydzień :)
Za tydzień jeszcze nie wiem, sorry za zamieszanie :), duża szansa że się wybiorę, pogoda ma się poprawić :)

Zdzisław

So 06 kwi, 2013

Kochani, pogodę to mamy przywieźć w sobie! I to jak najlepszą bo tą na zewnątrz nikt nam nie zagwarantuje.
Od nas zależy jaka będzie atmosfera i jak poczują się "nowi" którzy przyjadą pierwszy raz. Tak więc chłopaki uszy do góry, a dziewczęta w górę biusty! Będzie dobrze! :) i wrócimy zadowoleni!
Sie ma!

happybilly

So 06 kwi, 2013

zwirek75 napisał(a):Ech, sobie źle zapisałem i pojechałbym wczoraj :), a to dopiero za tydzień :)

Echhh... nie wiem co Ty tam pijasz, ale zostaw trochę tego na zlot :) Jak pogoda nie dopisze, to się przyda :)

Żaku
Administrator forum

N 07 kwi, 2013

Zdzisław dobrze mówi, polać mu!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

N 07 kwi, 2013

Żaku napisał(a):Beska, propozycję wspólnego marszu na sobotę podam tuz po weekendzie. Tylko cały czas martwi mnie ta pogoda, choć dla piechurów to i tak bez zmian.

Skoro jeszcze myślisz to ja tylko napomknę, że ja chętnie "zaliczyłabym" Skalnik - tu pewnie Kasia-xxx mi przyklaśnie - może wchodziłaby w grę jakaś podwózka aut jak ostatnio bywało w Świętokrzyskich i Kaczawskich? jeśli by nie lało to na skaliste Sokoliki i Księżą wystarczyłby niedzielny poranek

A tak poza tym to my z uwagi na zobowiązania studenckie możemy wyjechać w piątek dopiero 14-15.00, więc ma żadne dodatkowe plany nie da rady się załapać.
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Skalnik

Ulubione góry: Rudawy Janowickie

N 07 kwi, 2013

Beska napisał(a): chętnie "zaliczyłabym" Skalnik - tu pewnie Kasia-xxx mi przyklaśnie - może wchodziłaby w grę

Proszę na mnie wejść i mnie "zaliczyć", okoliczne góry również. Obiecuję że będę bez śniegu!

Beska

Pn 08 kwi, 2013

Skalnik napisał(a): Proszę na mnie wejść i mnie "zaliczyć", okoliczne góry również. Obiecuję że będę bez śniegu!

No to ja trzymam za słowo, a jak obiecanki będą cacanki to nie ręczę za skutki... :mrgreen:

Prognozy coraz lepsze więc liczę, że będą dwa dni jak trzeba 8) - studiując dokładnie mapę jednak ten Skalnik nijak nie po drodze na wyjście z bazy więc chyba lepiej jak zostanie na niedzielę w drodze powrotnej - to tak do ciebie Żaku gwoli odwołania wcześniejszych sugestii .
A pewnie znacie te góry wystarczająco, żeby coś fajnego wybrać

BarbaraRita

Ulubione góry: na razie Dolomity :) i Gran Sasso :)

Pn 08 kwi, 2013

Przypominam jakby ktos chcial :)

BarbaraRita napisał(a):Krakow i okolice - planuje jechac autem w pt ok 18-19 (niestety praca trzyma) - moge wziac 3 osoby. Kontakt na priva :)
Pozdrawiam,
Baśka :)

Człowiekiem gór nie jest ten, który umie i lubi chodzić po górach ale ten, który górami potrafi żyć w dolinach.

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pn 08 kwi, 2013

E tam Beska nie po drodze... Można na Skalnik pętelkę zrobić całodniową w sobotę z bazy. Można też tak jak to było w Świętokrzyskich podstawić samochody z rana do Kowar albo Czarnowa i zrobić traskę też całodniową z bazy w stronę Skalnika zwiedzając po drodze zamek Bolczów, Skalne Bramy i Skalny Most oraz wiele innych... możliwości jest wiele ;-)
A Sokoliki zostawić sobie na niedzielny przedobiedni spacer. I tak chyba będzie najwygodniej.
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Beska

Pn 08 kwi, 2013

Hannibal napisał(a):E tam Beska nie po drodze... Można na Skalnik pętelkę zrobić całodniową w sobotę z bazy. Można też tak jak to było w Świętokrzyskich podstawić samochody z rana do Kowar albo Czarnowa i zrobić traskę też całodniową z bazy w stronę Skalnika zwiedzając po drodze zamek Bolczów, Skalne Bramy i Skalny Most oraz wiele innych... możliwości jest wiele ;-)
A Sokoliki zostawić sobie na niedzielny przedobiedni spacer. I tak chyba będzie najwygodniej.

No i ja właśnie dlatego oddaję się w wasze doświadczone w tym terenie ręce (co zresztą jak na mnie jest raczej rzadkością, bo gustuję głównie w realizacji planów samodzielnie wysiedzianych nad mapą) aby przeczytać takie właśnie wypowiedzi :mrgreen:

A za oknem błękit, błękit, błękit... :D

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 08 kwi, 2013

Beska napisał(a):za oknem błękit, błękit, błękit... :D

...to może będą chętni na przymiarkę do Janowickiego Przełomu? Wiosną nie ma jak chłodny powiew od wody :). Piszę o tym z taką upierdliwością, bo chętni powinni się trochę psychicznie nastawić. Na przykład na założenie mokrego neoprenu po kimś. Zabawa w przełomie to góra kilkanaście minut na osadę, a śpimy nad tą samą rzeką. Każdy znajdzie chwilę czasu.
Szefowa wyraziła zgodę na urlop w piątek, a asfalt schnie w oczach, więc bierzemy rowery i Palavę.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

byzy

Ulubione góry: Tatry

Wt 09 kwi, 2013

Nie wchodziłam w temat w odległym terminie, bo jak daleko to trudno przewidzieć, ale w ostatniej chwili:
Do BarbaraRita - masz nadal wolne miejsce z Krakowa?
Do organizatorów - jakaś zaliczka cudza z tytułu niefarta zdrowotno-pracowego zluzowała się może?
A może bezzaliczkowo jeszcze ze spaniem się zmieszczę?
Jak będzie 2xTAK, to chętnie dołączę:) jak przygarniecie:)

Zdzisław

Wt 09 kwi, 2013

byzy- przybywaj, przygarniemy Cię ciepło :)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów