Nowy dział: Kalendarz wyjazdów.

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Czy utworzyć nowy dział "Kalendarz wyjazdów"

Ankieta wygasła N 02 kwi, 2006

Tak, nowy dział się przyda.
21
91%
Nie, wystarczy wpisywac wyjazdy w dziale "wyprawy, wyjazdy"
2
9%
Nie, wogóle mnie to nie interesuje
0
Brak głosów

Liczba głosów : 23
Was

Nowy dział: Kalendarz wyjazdów.

N 19 mar, 2006

ja do naszego portalu zamiast rang na forum - o czym mówiłem juz na czacie , ale nie wszyscy pewnie mogli przeczytać - dodałbym taką opcję "Kalendarz" w której ktoś kto wyjeżdżałby w góry wpisywałby gdzie i w jakim terminie. Jeśłi ktoś z forumowiczów chciałby się dołączyć, to pozostaje już tylko dogadać się z autorem ogłoseznia :)
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Nowy dział: Kalendarz wyjazdów.

N 19 mar, 2006

Opcja kalendarza dostępa tylko po zainstalowaniu moda.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Was

N 19 mar, 2006

Żaku sorry ale ja jestem z tych którzy chcą Ci nawalić za zaniżenie granicy podeszłego wieku :> więc nie zabardzo rozumiem co Ty do mnie rozmawiasz :) o tym (tej?) modzie:)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

eagle

N 19 mar, 2006

Was mod jest to rodzaj takiego programiku (dokładnie skryptu) odpowiedzialny za działanie (bądź nie) jakiejś "usługi" na forum i nie tylko na forum (rownież w Twoim komputrze). To chyba tak w skrócie wygląda :lol:
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Żaku
Administrator forum

N 19 mar, 2006

mod = moduł, teraz chyba wszystko jasne?
Po dalsze szczegóły zapraszam na pm.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Kajetan

N 19 mar, 2006

Was-owi nie chodziło o nowego moda.
Ale o stworzenie oddzielnego działu w którym można by zamieszczać swoje plany wyjazdowe.
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

eagle

N 19 mar, 2006

Wydaje mi się że nie jest to topic o wyjazach tylko o rangach :) Aczkolwiek pomysł Wasa jest wart uwagi i to nawet bardzo. Może władze zwierzchnie formu pomyśla nad czymś takim??
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Żaku
Administrator forum

N 19 mar, 2006

Was napisał wyraźnie "opcje kalendarza" nie proponował żadnego działu, poza tym jeśli coś takiego jest potrzebne to przeciez jest juz dział 'wyprawy, wyjazdy' więc tam można bez problemu zakładać tematy o planowanych wyjazdach. Nie widze więc potrzeby zakładadnia osobnego działu.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Kajetan

N 19 mar, 2006

Żaku napisał(a):Was napisał wyraźnie "opcje kalendarza" nie proponował żadnego działu,

Nie wydaje mi się żeby chodziło mu o opcje kalenadarza.
Kiedyś rozmawiałem o tym z Wasem i też uznałem że jest to nawet niezły pomysł. Do jego realizacji potrzebny jest nowy dział by nie zasmiecać już isniejącego.
W nowo powstałym dziale znajdowały by sie jedynie tematy - informacje o danym wyjeździe.
Cała reszta pozosatła by nadal w dziale o wyprawach .

Żaku
Administrator forum

N 19 mar, 2006

To o co mu chodzi powinien precyzyjnie nam przedstawić, a to co pisze na forum brzmi wyraźnie "opcja kalendarza". Skoro macie jakies swoje ustalenia to dajcie znac, może cos zrobimy, tylko wtedy trzeba by zmienić nazwe istniejącego działu, bo znowu pojawi sie bałagan i nowi nie bedą wiedzieć już całkowicie co gdzie pisać.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Was

N 19 mar, 2006

Wobec zamieszania jakie spowodowałem juz wyjaśniam :) Zaznaczam - jestem tylko uzytkownikiem komputera, więc ścisłe okreslenia techniczne (np. moduł) są mi obce i nie wiem jak działają.
Chodzi mi o cos takiego co można zobaczyć tutaj:

http://www.bozym.com/tatry_bb/cal_lite.php

To jest oczywiście przykłąd. Czy w naszym przypadku KALENDARZ bedzie nowym działem odpowiednio zorganizowanym, czy modułem, który trzeba doinstalować - to sprawa dla fachowców Administratorów :>

Mi chodzi o coś co byłoby swego rodzaju tablicą ogłoszeń o planowanych wyjazdach, terminach, miejscach, organizatorze i mozliwości dołączenia się. Ot tyle :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Żaku
Administrator forum

N 19 mar, 2006

Więc jednak mieliśmy cos podobnego na myśli, sprawa jest możliwa do utworzenia pod dwoma warunkami:

1. Uzytkownicy musza wypowiedzieć się pozytywnie w ankiecie.
2. Jeśli wybierzemy opcje dodatkowego moda, Paweł musi zgodzic sie na jego instalacje (ja go mu dostarcze).
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

M

N 19 mar, 2006

uważam że to dobry pomysł = kolejny głos na "tak" :)

Anutka

N 19 mar, 2006

Ja też myslę, że pomysł jest niezły :D
Może będziemy się wtedy spotykać częściej niż tylko na zlotach.
Pozdrawiam
"Ale nie mów o tym ludziom... wolność jest dla nielicznych."
| Jacek Teler |

Łosiek (Kaśka)

N 19 mar, 2006

Bardzo dobry pomysł!!! Czasem trudno kogoś wyciągnąć w góry, a tak będzie łatwiej znaleźć towarzystwo :lol:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Następna strona
Powrót do e-gory.pl