Towarzysze do wspinaczki poszukiwani - Teneryfa styczeń 2017

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

annie

Ulubione góry: Tatry

Towarzysze do wspinaczki poszukiwani - Teneryfa styczeń 2017

Pt 18 lis, 2016

Hej! Poszukuję towarzyszy/towarzyszek do wspinaczki w styczniu 2017 na Teneryfie. Najlepiej na około tydzień. Wylot z Berlina 12 stycznia już mam zabukowany, niefortunnie w jedną stronę i tak jakoś wyszło, że na chwilę obecną nie mam towarzyszy :P więc jestem elastyczna na powrót i plany na miejscu. Bilety na samolot są aktualnie tanie więc koszt nie byłby wysoki. Ogólnie chętnie zajmę się organizacją transportu - wypożyczenie auta (tanio:P), rezerwacja noclegu (tanio:P) i tym podobne rzeczy, umiem też gotować :D . Do starych wyjadaczy nie należę, ale coś tam się wspinam więc w VI można celować :wink: Optymalnie byłoby znaleźć 3 -max 4 osoby - żeby się w auto zmieściły i było do pary, ale jak ktoś jest sam a podoba mu się pomysł, niech się zgłosi - głowa do głowy i może się uzbiera ;) No więc, są tu jacyś spragnieni słońca spontaniczni ludzie? :wink:
Ps. Jestem z Poznania jakby co ;)

Monii

Ulubione góry: Tatry

Re: Towarzysze do wspinaczki poszukiwani - Teneryfa styczeń

Cz 05 sty, 2017

Hej,
ja również szukam kompana do wspinania i także jestem z P-nia:) Termin mojego pobytu: 02-10.02.2017

Powrót do Wspinanie