Kto jedzie z dziećmi

Posiadając małe dziecko nie trzeba rezygnować z górskich wypraw i wycieczek, wręcz przeciwnie - czy może być coś lepszego niż zaszczepienie własnej latorośli miłości do gór?

Moderator: Moderatorzy

Avatar użytkownika
ana290
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt 24 cze, 2011
Lokalizacja: Bielsko
Ulubione góry: Taterki

Re: Kto jedzie z dziećmi

Wt 07 cze, 2016

Odświeżam temat.
Mój synek ma 10 lat. Lubi wypady w góry ale widzę, że te kiedy w grupie są rówieśnicy -szczególnie :) . Więc może znajdą się na tym forum rodzice w podobnej sytuacji i będziemy mogli organizować fajne wycieczki dla naszych małych tatromaniaków :)

wiedzmagma
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2017
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ulubione góry: Beskidy, Mała Fatra

Re: Kto jedzie z dziećmi

Śr 12 kwi, 2017

Czy ktoś z Bielska-Białej i okolic byłby chętny na wspólne wypady w góry z 8 latkiem i jego mamą? :D

Kubas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt 30 maja, 2017
Lokalizacja: Warszawa
Ulubione góry: Bieszczady

Re: Kto jedzie z dziećmi

Wt 30 maja, 2017

Ktoś zinteresowany na morskie oko w czerwcu z dziecmi?

ronita
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt 06 kwi, 2018
Ulubione góry: Sudety

Re: Kto jedzie z dziećmi

Wt 24 kwi, 2018

Moi znajomi bardzo często wyjeżdżali z dzieckiem w góry. Jak Błażej był malutki, to na chwilę się wycofali, ale jak skończył dwa lata to zaczęli zarażać go pasją. Chociaż wiadomo, że z takim małym dzieckiem na wiele nie można sobie pozwolić, ale choćby sama zmiana klimatu podobno dobrze na niego działała i po kilku takich wyjazdach polubił góry tak jak rodzice. Teraz znów przerwa, bo na świat przyszła ich córka, więc póki co znów odpoczywają na nieco bardziej przewidywalnym terenie. Ale podobno niedługo wybierają się na pierwszą wycieczkę w powiększonym składzie (na bardziej zaawansowane wyprawy jeszcze przyjdzie czas). I w ich przypadku dziecko nie było żadną przeszkodą czy wymówką - a znam też takie przypadki... Tylko jeszcze bardziej ich motywowało i uczyło racjonalnego podejścia do gór i do swojego przygotowania.

Smolasty
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr 23 maja, 2018
Lokalizacja: Zabrze
Ulubione góry: Tatry

Re: Kto jedzie z dziećmi

So 02 cze, 2018

Ja w tym roku pierwszy raz wyjeżdżam ze znajomymi i ich 2-letnią córeczką. Jedziemy na tydzień w Tatry. Mam nadzieję, że jej się spodoba i że będzie chciała wracać w góry. Nie mamy zaplanowanych żadnych ambitnych tras, ze względu na dziecko. Wybieramy się nad Morskie Oko, wiadomo - turystyczny standard, a tak to trochę dolin (Kościeliska, Strążyska z Sarnią Skałą i przejściem do Małej Łąki), Czerwone Wierchy ale nie wiem czy całość czy jakaś część, może starzy wyskoczą na chwilę na Kościelec jeśli ojciec albo mama zaopiekują się małą np. nad Czarnym Stawem Gąsienicowym :)

Poprzednia strona
Powrót do Z dziećmi w góry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości