skarpety trekingowe

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

KariB88

Ulubione góry: Tatry Zachodnie, Tatry Niżne, Tatry Słowackie

Re: skarpety trekingowe

Cz 04 sie, 2016

Te z merino mogły by się dobrze sprawdzić. Runo owcze z tych przyjaznych zwierzaków ma na prawdę magiczne właściwości

Met Krupinski

Ulubione góry: Karpaty, Tatry

Pt 21 kwi, 2017

KariB88 napisał(a):Te z merino mogły by się dobrze sprawdzić. Runo owcze z tych przyjaznych zwierzaków ma na prawdę magiczne właściwości

Potwierdzam. Nawet latem używam skarpet z tych super-baranów.
Zeszłym latem takie: https://www.tekoforlife.co.uk/collectio ... king-storm
Zimą to zakupiłem od polskiego producenta takie: http://www.sklep.nordhorn.com.pl/skarpe ... h-4w-.html
Na ten sezon Lato2017 może ktoś zasugeruje coś dobrego-sprawdzonego?

Mareike

Ulubione góry: Wulkany

N 23 kwi, 2017

Po wyprobowaniu wielu skarpet i " systemow" jestem fanem skarpet z welny merino. Kupuje firmy Smart wool. Mozna je kupic w roznych grubosciach. Na normalne wyprawy uzywam sredniej grubosci, na bardzo zimne regiony te najgrubsze. Niestety tanie nie sa, ale moje stopy sa mi wazniejsze:) Z Kilimanjaro po 8 dziennej wyprawie wrocilam bez ani jednego babla, i dzieki nim nie bylo mi zimno w noc na szczycie przy temperaturze < -20C .

kazber

Ulubione góry: Skaliste

Cz 27 kwi, 2017

Z własnego doświadczenia mogę polecić Darn Tough i Smartwool. Kupuję on line i kiedy są na wyprzdazach.

Stanko

Ulubione góry: Karpaty

Śr 26 wrz, 2018

Witam

Pytanie Drytex Thermical czy Merino co jest lepsze do bardzo przewiewnych niezbyt ciepłych butów na okres zimowy do miasta i za miasto. Góry lubię latem.

Stanko

Ulubione góry: Karpaty

Pn 01 paź, 2018

Pytanie już nieaktualne kupiłem zimowe buty a ostatecznie wybrałem 2 warianty lato coolmax 60-70% a zima merino 70-80%

Poprzednia strona
Powrót do Sprzęt, szpej