Skarpetki

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

duncan76

Re: Skarpetki

Wt 24 lip, 2018

mrBudziol napisał(a):... autora wątku pewnie zaintetesuje Twój punkt widzenia :wink:

Za to Twój sposób przedstawienia Twojego na pewno sprawił, że bezkrytycznie go przyjął :P
Żeby była jasność - nie mam uwag do merytorycznej strony Twoich wypowiedzi, przeważnie się z nimi zgadzam. Natomiast lekko irytujący jest Twój sposób przedstawiania poglądów: "zaczepno - mentorsko - arbitralno - oskarżający" :? Ktoś o coś pyta, bo się nie zna, chce poszerzyć wiedzę, poznać opinię bardziej doświadczonych. I na dzień dobry dostaje wiązankę w stylu - jak można tego nie wiedzieć? co za bzdury wygadujesz? z kim ja tu rozmawiam? Uwierz mi taki wstęp zniechęca potencjalnego słuchacza/czytelnika, odbiorcę tego co chcesz przekazać, a przecież chcesz coś mu przekazać. Wyobraź sobie nauczyciela, który lekcję zaczyna od "debile, znowu muszę wam to tłumaczyć". Chciałbyś mieć takiego nauczyciela? Ja wiem, że to fajnie stawiać się w pozycji alfy i omegi, ale to z całą pewnością nie poprawia wzajemnej komunikacji, zwłaszcza w kontaktach z kimś kto faktycznie ma tą wiedzę mniejszą (skoro o coś pyta), albo ma inne zdanie. I nie chodzi tu o jakieś kółko wzajemnej adoracji, tylko o sposób przedstawiania swojego zdania i wymiany (różniących) się poglądów.

Stanko

Ulubione góry: Karpaty

Re: Skarpetki

So 24 lis, 2018

Witam posiada ktoś może mund atlas i jak z żywotnością? mechacą się ?
Mam kilimandzaro to ich wyglądem przed 1 praniem po tygodniu jestem rozczarowany a te atlasa pasują mi składem.

Poprzednia strona
Powrót do Sprzęt, szpej