Tatry sierpień

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Paweł89

Ulubione góry: Tatry

Tatry sierpień

So 14 lip, 2018

Cześć :) Szukam osób zainteresowanych wspólnym chodzeniem po Tatrach w terminie od 9-11 do ok 19-20 sierpnia. Biorę pod uwagę spotkanie na miejscu bądź wspólną podróż (opcjonalnie samochodem, jeśli w grę wejdą szlaki w słowackiej stronie; start z Warszawy). Pozdrawiam :)

Tomek_Jastrzębie

Re: Tatry sierpień

Pn 30 lip, 2018

Witam.
Czy ktoś planuje może wypad na Orlą Perć w dniach 03.08-05.08 ? :-) Zainteresowani wpisywać się :-) Ja jestem z Jastrzębia Zdroju i jak dobrze pójdzie to właśnie w tych dniach planuję udać się na Orlą :-)

kseweryn

Wt 31 lip, 2018

Witam,

proszę o zapoznanie się z moim postem z 28 lipca :-)

Seweryn

Tomek_Jastrzębie napisał(a):Witam.
Czy ktoś planuje może wypad na Orlą Perć w dniach 03.08-05.08 ? :-) Zainteresowani wpisywać się :-) Ja jestem z Jastrzębia Zdroju i jak dobrze pójdzie to właśnie w tych dniach planuję udać się na Orlą :-)

Beata33

Ulubione góry: nie mam

So 04 sie, 2018

priv

Paweł89 napisał(a):Cześć :) Szukam osób zainteresowanych wspólnym chodzeniem po Tatrach w terminie od 9-11 do ok 19-20 sierpnia. Biorę pod uwagę spotkanie na miejscu bądź wspólną podróż (opcjonalnie samochodem, jeśli w grę wejdą szlaki w słowackiej stronie; start z Warszawy). Pozdrawiam :)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów