Jaki plecak dla osoby o wzroście 185cm

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Avesso

Ulubione góry: Jeszcze nie mam

Jaki plecak dla osoby o wzroście 185cm

Śr 01 sie, 2018

Witam poszukuje plecaka na wycieczki 3-4(30-40l) dniowe noclegi w schroniskach i potrzebuje plecaka dla osób wyższych. Wiem ze z Deuter idzie kupić takie plecaki z oznaczeniem EL, a czy inne firmy typu: Gregory czy Salawa też takie posiadają? Czy one mają standardowo duży zakres regulacji?

Avesso

Ulubione góry: Jeszcze nie mam

Re: Jaki plecak dla osoby o wzroście 185cm

Śr 01 sie, 2018

Jako że nie mogę już edytować napisze pod spodem. Wybrałem już 2 modele i jutro jeden z nich chce zakupić Gregory Paragon 38 lub Deuter Futura 34 EL- ktoś może się wypowiedzieć na temat któregoś z tych plecaków? Przy Deuter trochę się zastanawiam czy wersja EL będzie dobrym wyborem ponieważ zalecają ją od 185cm a ja mam ~184. z Gregory nie ma problemu bo wersja M/L jest już od 180cm.

m___s

Ulubione góry: Bieszczady

Cz 02 sie, 2018

Bez przesady z tym 1cm... :) Najlepiej byloby przymierzyc obydwa plecaki i sprawdzic, ktory nosi sie lepiej. Ja osobiscie korzystam z Deuter i jestem bardzo zadowolony. Nie pamietam dokladnie modelu, ale plecak polecili mi ludzie, ktorzy w gorach spedzili wiekszosc zycia i po 4 latach uzytkowania przyznaje, ze to byl jeden z lepszych moich zakupow.

Janek

Ulubione góry: TATRY

Cz 02 sie, 2018

od dawna kupuję Deutery w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłem
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

Powrót do Sprzęt, szpej