Nie kupuj kurtki Regatta

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

oskar333

Ulubione góry: Tatry

Nie kupuj kurtki Regatta

Pn 27 sie, 2018

Kurtki Regatta to kompletny sh*t!! Nabylem niestety ich "najlepsza w ofercie" Regatta OKLAHOMA III reklamowana jako niezawodna polecana na wielogodzinne ulewy w gorach i po dwu godzinach w deszczu bylem caly przemoczony. W procesie reklamacji "niezalezny" "rzeczoznawca" (faktycznie krawiec meski :) ORGANOLEPTYCZNIE !! stwierdzil ze kurtka nie ma wad i mam jej nadal uzywac! Gdyby mi ktos opwiedzial to bym nie uwerzyl... Firma w dziale obslugi klienta zatrudnia prawnikow ktorzy wyszukuja formalne kruczki by reklamacji nie uznac... Koszmar! NIE KUPUJCIE PRODUKTOW REGATTA!!

AdamKrzysztofowicz

Ulubione góry: Himalaje

Re: Nie kupuj kurtki Regatta

Pn 27 sie, 2018

Też mam kurtkę Oklahoma z regatta.pl, ale jej starszą, II wersję i nie zdarzyło się jeszcze, żebym tak koszmarnie przemókł. Może nie wędrowałem godzin w siarczystym deszczu, ale coś tam na mnie pokapało jednak. Nie miałem w rękach tej kurtki III generecji, ale żeby aż tak się różniła od tej mojej? Ciężko mi uwierzyć.

Powrót do Sprzęt, szpej