salomon x alp mid ltr i raki koszykowe

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

zyro

Ulubione góry: tatry

salomon x alp mid ltr i raki koszykowe

Cz 27 wrz, 2018

Witam

To mój pierwszy post na tym forum, dlatego proszę o wyrozumiałość :)

Zaczynam swoją przygodę z tatrami zimą. Potrzebuje butów i raków. Przymierzyłem dziesiątki par butów i najlepiej czuje się w salomonach. Moją uwagę przykuł model salomon X alp mid ltr. Wydaje się dość miękki jak na but do raków, ale producenci i sprzedawcy zapewniają mnie, że się nadaje do koszykowych. Macie jakieś doświadczenie z tymi butami?

Możecie mi pomóc z ewentualnym dopasowaniu raków do tego modelu?

z góry dzięki za pomoc

m___s

Ulubione góry: Bieszczady

Re: salomon x alp mid ltr i raki koszykowe

Pt 28 wrz, 2018

Na dobrą sprawę, raki koszykowe pasują praktycznie do każdych butów, więc tym bym się nie sugerował. Według mnie model o którym piszesz to bardzo średni o ile nie zły pomysł jeśli chodzi o zimę w Tatrach. Ten model jest raczej dedykowany do wypadów w góry w okresach letnich i wiosennych. Miękka podeszwa i brak ocieplenia dyskwalifikują ten model.

zyro

Ulubione góry: tatry

So 29 wrz, 2018

równie dobrze czułem się w modelu x alp mtn ltr.
link do sklepu

piszą że izolacja do -12. Co myślisz o tym modelu?

Stanko

Ulubione góry: Karpaty

Śr 03 paź, 2018

Ostatnio kupiłem pewne buty ltr i widzę pewne podobieństwa. Myślę że bez problemu.

adrian4000

Ulubione góry: Alpy

Wt 06 lis, 2018

Użytkuję Salomon X Alp MTN GTX, prawie dwa lata, w rożnych warunkach. Z rakami koszykowymi spisują się ok, byłem w nich m.in. w Alpach i dawały radę. Na lato są za ciepłe.
-
4810

Czarek.

Ulubione góry: Te nie zdobyte...

Śr 14 lis, 2018

A co myślicie o tych butach: https://www.tuttu.pl/product-pol-25344- ... X-MEN.html

Mam je drugi sezon zimowy, licząc ten i jestem z nich zadowolony, ale chciałbym usłyszeć opinię innych.

Powrót do Sprzęt, szpej