Plecak 50l dla krasnala

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

doliniara

Ulubione góry: Beskid Śląski

Plecak 50l dla krasnala

Wt 02 paź, 2018

Cześć wszystkim - to mój pierwszy post jako szczawika. Z góry przepraszam, jeśli się dubluje z jakimś wcześniejszym wątkiem, ale nic podobnego tu nie znalazłam.
Jak w tytule - potrzebuję plecaka ok. 50l, porządnego, który parę lat może posłużyć. Problem w tym, że jestem raczej niska (158 cm) i mam szerokie biodra, więc np. plecaki Deutera są dla mnie niewygodne jako za długie i za wąskie. Czy znacie jakieś firmy, które robią niższe damskie wersje? Albo uniseksy, które dałyby radę w tym przypadku? Proszę o odpowiedź zwłaszcza dziewczyny :)
Wstępnie zastanawiam się nad którymś modelem Gregory. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym, jak się sprawują ich plecaki?

mMa

Ulubione góry: Gorce

Re: Plecak 50l dla krasnala

Wt 02 paź, 2018

Jestem jeszcze niższa (153cm) i Deutera od kilku lat i do głowy by mi nie przyszło że jest za długi, lub za wąski - pas biodrowy można regulować . Zamieniłabym go tylko na starego alpinusa ,ale to niemożliwe :(
W mojej opinii więc Deuter sprawuje się idealnie zwłaszcza przy moich gabarytach.

Powrót do Sprzęt, szpej