Buty na pośrednie pory roku.

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Hammer90

Ulubione góry: Surowe, mistyczne

Buty na pośrednie pory roku.

Śr 17 paź, 2018

Czesc, Nie wiem czy podobny temat juz był, ale wyszukiwarka nic jasnego nie wskazała. Szukam butów na wczesną zimę i ogólnie wiosnę, gdy temperatury nie są skrajne ale zalega śnieg i można by wpiąć półautomaty lub od biedy koszykowe. Żeby doprecyzować, chodzi mi o buty w których bez cierpień i przegrzania można chodzić trekingowo gdy na dole jest ciepło, a wchodząć w teren trudniejszy wpiąc raki. Sytuacje jak wiosną w Tatrach lub jakieś lodowe fragmenty w letnich Alpach. Wiem, że są Salewy Rapace i Hanwag Makra Combi. Co do Salewy mam mieszane uczucia bo mają podobne tendencje w swoich modelach, mam trainery i na mokrym słabo trzyma lub powyzej 15 km stopa zaczyna dostawać baty, a jakoś trzeba dojść do punktu z którego zaczyna sie coś poważniejszego. Podsumowując nie zimowy, nie za sztywny ale na tyle aby można było wpiąc raki. Nie ma butów idealnych, ale jakiś kompromis by mnie zadowolił. :)

Powrót do Sprzęt, szpej