Simond

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Madzieja

Ulubione góry: Karkonosze

Simond

Pn 10 gru, 2018

Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się jakie są Wasze opinie na temat odzieży,akcesoriów z marki Simond. Mam czapkę alpinistyczną Simond którą już przetestowałam i sprawdziła się idealnie w ekstremalnych warunkach. Chciałabym aby wypowiedziały się osoby które miały do czynienia z tą marką , zależy mi bardzo na Waszej opinii bo nie wiem czy warto inwestować w resztę rzeczy. Teraz mam zamiar kupić raki.
Jaką polecacie latarkę czołówkę ? Taka żeby miała szerokie pole widzenia i mocne światło. Żeby po prostu w razie czego gdy zrobi się ciemno można było na spokojnie zejść z gór.

Zawrat

Ulubione góry: Beskidy .Tatry .Pireneje .Bałkany.Kaukaz,

Re: Simond

Śr 12 gru, 2018

Dobry sprzęt i niedrogi , mam kilka rzeczy i się sprawdza a ceny nie są wysokie .

piotrkusiu

Ulubione góry: Pireneje

Re: Simond

So 22 gru, 2018

Używamy z żoną spodnie, bluzy i koszulki Simonda. Ogólnie dobrze, nie ma zastrzeżeń - odzież przemyślana i dobrze zrobiona.

Latarki. Od kilku lat używamy tanie latarki led, takie z biedronki po 15-20zł. Sprawdzają się zimą i latem, w Bieszczadach i Pirenejach. Miałem droższą "niezniszczalną" latarkę Varty ale zepsuła się po kilku tygodniach więc nie widzę sensu przepłacać. Byle baterie były zawsze świeże.

Powrót do Sprzęt, szpej