'Nowe' forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

'Nowe' forum

So 07 paź, 2006

Od dzisiaj forum funkcjonuje na silniku phpBB modified by Przemo. Co to oznacza ?

Dla administratorów wygodniejsze, łatwiejsze i sprawniejsze zarządzanie forum, a dla użytkowników kilka dodatkowych funkcji oraz kilka usprawnień. Mam nadzieje, że przypadną Wam one do gustu.

Wkrótce kolejne zmiany...
Ostatnio edytowano Wt 28 lis, 2006 przez Żaku, łącznie edytowano 1 raz
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: 'Nowe' forum

So 07 paź, 2006

...a ja od siebie dodam, że obecna szata graficzna forum jest lekko chaotyczna, może też czasem być niekompletna... prosimy o chwilę cierpliwości: po przenosinach portalu na nowy serwer, postanowiliśmy dokonać także innych zmian (będą naprawdę spoooore), no i forum musi chwilkę poczekać w kolejce tych zmian.

Ja Widzicie, prace nad obecną wersją portalu są wstrzymane (nie pojawiają się nowe newsy), prosimy o chwilkę cierpliwości bo.... (to tajemnica :-))

Uriel

Ulubione góry: asd

So 07 paź, 2006

Brzoza napisał(a):prosimy o chwilkę cierpliwości bo.... (to tajemnica :-))

Oby nie koniec świata. ;-)

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

N 08 paź, 2006

Gil Grissom napisał(a):Oby nie koniec świata. ;-)

Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie ;)

Czort

Ulubione góry: Karpaty

N 08 paź, 2006

Szkoda tylko że ograniczony jest czas edytowania postów, z mojš spostrzegawczoœciš to i nieraz po kilku dniach dostrzegam literówki...

Żaku
Administrator forum

N 08 paź, 2006

Mat25 napisał(a):Szkoda tylko że ograniczony jest czas edytowania postów,

Moge ten czas wydłużyć, jednak wolałbym, aby ludzie nie zmieniali swoich postów po kilku dniach dlatego ustawie czas na 24 godziny. To powinno pomóc.

PS: Mat mozliwość dodania własngo opisu nad avatarem, uaktywnia się po napisaniu 300 postów, to taki program lojalnosciowy ;) Więc musisz jeszcze troszku poczekac :)

PSII: Polecam wszystkim 'cytowanie selektywne', to tak ikona obok ikony 'cytuj' wystarczy tylko zaznaczyc fragment tekstu który chcemy zacytować i kilknąć w nią, a tekst wraz z opowiednimi tagami znajdzie sie w polu szybkiej odpowiedzi. W dodatku w jednej odpowiedzi można cytować selektywnie wiele razy, co znacznie upraszcza odpowiadanie np. kilku ludziom na kilka problemów. Popróbujcie tego, a zobaczycie jak bardzo ułatwia to życie ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

asique

N 08 paź, 2006

Ja mam takie problemik - chciałam zaktualizować swój profil i nie mogę, pojawia się komunikat że mam za długi podpis. Za długi, bo "dozwolona ilość znaków w podpisie - 0"

:shock:

Żaku
Administrator forum

N 08 paź, 2006

asique napisał(a):Za długi, bo "dozwolona ilość znaków w podpisie - 0"

Spróbuj teraz, podpis może mieć do 200 znaków.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Alexy

Ulubione góry: .

Pn 09 paź, 2006

Jeśli jest takowa możliwość, chciałbym poprosić o włączenie opcji powiadamiania o odpowiedziach na e-mail. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej petycyjki :)
czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Uriel

Pn 09 paź, 2006

Bardzo dobra robota, Panowie! :-) Bardzo podobają mi się obecne zmiany!

Jedyny zgrzyt: opcja zapamiętywania ustawień konta (login/hasło) nie działa.

Alexy

Pn 09 paź, 2006

Działa działa, ale do momentu gdy logujesz się z innego IP :)

Młodszy

Wt 10 paź, 2006

A czy to normalne, że co jakiś czas jestem samoistnie wylogowywany? Wystarczy chwila bezczynności na forum, muszę ponownie się logować... :neutral:
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Uriel

Wt 10 paź, 2006

Alexy napisał(a):Działa działa, ale do momentu gdy logujesz się z innego IP :)

Problem w tym, że za każdym razem loguję się z tego samego IP. ;-)

Żaku
Administrator forum

Wt 10 paź, 2006

Alexy napisał(a):Jeśli jest takowa możliwość, chciałbym poprosić o włączenie opcji powiadamiania o odpowiedziach na e-mail.

Jest taka możliwość, tylko póki co nie działa, nie znalazłem jeszcze przyczyny, ale robie co w mojej mocy, proszę o cierpliwość ;)

Gil Grissom napisał(a):Bardzo dobra robota, Panowie! :-) Bardzo podobają mi się obecne zmiany!

Dzieki za dobre słowo. Człowiek nabiera motywacji, gdyż widzi, że to co robi ma sens :)

Gil Grissom napisał(a):Jedyny zgrzyt: opcja zapamiętywania ustawień konta (login/hasło) nie działa.

Jeśli chodzi ci o autologowanie, to u mnie działa, z tego co wiem to u Brzozy też, dlatego wina raczej nie leży po stronie forum. Może przeglądarka kasuje lub blokuj pliki cookies ? Spróbuj to sprawdzić.

Młodszy napisał(a):A czy to normalne, że co jakiś czas jestem samoistnie wylogowywany?

Tak, związane jest to z zabezpieczeniem sesji, ale zobacze czy tego czasu nie da się trochę wydłużyć.

Wiem, że nie działają także zdjęcia w GFI, próbuję to rozwiązać, proszę o cierpliwość, jak również o zgłaszanie wszystkich zauważonych nieprawidłowości w funkcjonowaniu forum.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Alexy

Wt 10 paź, 2006

Żaku napisał(a):Jest taka możliwość, tylko póki co nie działa, nie znalazłem jeszcze przyczyny, ale robie co w mojej mocy, proszę o cierpliwość

Może niepoprawnie logujesz się do SMTP :)

Następna strona
Powrót do e-gory.pl