VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Iza

Re: VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Pn 16 mar, 2009

Zdecydowanam na sto procent, jeżeli grom z jasnego nieba mnie nie porazi, ani inne nieprzewidziane okoliczności nie powstrzymają- stawię się na pewno.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 16 mar, 2009

Oto wstępna lista uczestników VIII Zlotu:

:arrow: andrzejwiesia + cała rodzinka (?),
:arrow: kokonik,
:arrow: Hannibal + Anna*,
:arrow: Marek,
:arrow: Aleksandra,
:arrow: Ayla + Piotrek,
:arrow: Iza,
:arrow: Żaku + 2,

póki co jest nas ok 15 osób (nie wiem ile liczy rodzinka Andrzeja i Wiesi),
liczę jednak na dalsze zgłoszenia!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

buba

Ulubione góry: .

Pn 16 mar, 2009

ja raz na 2 miesiace mam dyzur w aptece w weekend i zawsze wtedy musi byc zlot :(

ale zrobie co w mojej mocy zeby przyjechac choc na pare godzin na wieczorna impreze :D dlugo moge nie miec szansy na zlotowe miejsce tak daleko wysuniete na zachod.. na 100% bede wiedziec tydzien przed zlotem, ale pomiedzy 19 w sobote a 15 w niedziele powinnam miec wolne :D

bym przybywala z toperzem i jeszcze moze z kims..
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

kokonik

Ulubione góry: Tatry

Wt 07 kwi, 2009

Moze mi ktos napisac jak sie dostac na zlot. Dokladnie chodzi mi o polaczenie z Krynicy Zdroju.Gdzie najpierw powinnam pojechac i jaka jest miejscowosc docelowa?. Z kad ktos wychodzi i o ktorej godzinie bo nie chce maszerowac sama. Po zlocie musze sie dostac do Poznania, moze ktos mi napisze jakas propozycje polaczenia? Z gory dzieki:)
Wiem ze to wyglada na blondynke ale nie bylam tam jeszcze i nie bardzo wiem...
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

buba

Śr 08 kwi, 2009

wiec ja jade!! wprawdzie mam czas tylko pomiedzy 14 w sobote a 14 w niedziele ale dobre i to :) wiec do spisu +2 (buba i topeerz) moze ktos jeszcze da sie namowic

kokonik napisał(a):Moze mi ktos napisac jak sie dostac na zlot. Dokladnie chodzi mi o z Krynicy Zdroju.Gdzie najpierw powinnam pojechac i jaka jest miejscowosc docelowa?. Z kad ktos wychodzi i o ktorej godzinie bo nie chce maszerowac sama. Po zlocie musze sie dostac do Poznania, moze ktos mi napisze jakas propozycje ? Z gory dzieki:)
Wiem ze to wyglada na blondynke ale nie bylam tam jeszcze i nie bardzo wiem...

jadac z krynicy najpierw bym sie kierowala na kr akow, potem na wroclaw, potem na kłodzko, potem na karłów albo radkow albo kudowa zdroj- zalezy skad chcesz isc i jaka dluga trase przejsc. Z ekipa na trase chyba nie bedziesz miec problemu- widze ze jada osoby z krakowa czy gornego slaska wiec zawsze mozecie sie gdzies spotkac po drodze. Jakbys o 14 w sobote byla w olawie (25km od wroclawia na pld-wsch) to mozemy cie dalej zabrac autkiem

do poznania to napewno trasa klodzko- -poznan bedzie chyba najwieksza szansa na zlapanie polaczenia
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 11 kwi, 2009

To końcowa (choć nie ostateczna) lista uczestników VIII Zlotu:

:arrow: andrzejwiesia + cała rodzinka (?),
:arrow: kokonik,
:arrow: Hannibal + Anna*,
:arrow: Marek,
:arrow: Aleksandra,
:arrow: Ayla + Piotrek,
:arrow: Iza,
:arrow: Żaku + 2 może 3,
:arrow: Buba + Toperz

W przybliżeniu ma nas być ok 20 osób, całkiem fajna ekipa, co jednak z Krakowem? Poza Izą i Olką nie jedzie nikt inny? Kaśka, Michał co z Wami?

Z tego co wiem, na zlocie będzie dosyć liczna grupa rowerowa (Aleksandra, Marek, Ja i moich 2 lub 3 znajomych), dlatego pytam, czy może ktoś jeszcze jest chętny dojechać na zlot rowerem? Z tego co wiem Ola jedzie już w piątek w godzinach porannych do Kędzierzyna i stamtąd do Pasterki - trasa ok 170 km - o szczegółach jednak niech się sama wypowie. Ja planuję dojechać w piątek wieczorem do Nysy (pociąg z Katowic o 16:39) przez Gliwice i Kędzierzyn Koźle i stamtąd do Pasterki. Trasa nieco ponad 90km. Nie wiem jak Marek, być może dołączy do któregoś z zespołów.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 11 kwi, 2009

Kurcze!(ę), ostro jak na początek sezonu :grin:. Tym bardziej, że trzeba będzie założyć terenowe opony.
Kończę pracę o 17:00, więc pewnie dołączę do Żakowej ekipy.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

So 11 kwi, 2009

Jeśli tylko pogoda dopisze, to o 5:37 w piątek wskakuję z rowerem do pośpiecha do Kędzierzyna, i stamtąd już rowerem przez Prudnik, Nysę, Złoty Stok, Kłodzko, Radków do Pasterki. Powrót najprawdopodobniej tą samą trasą, tak, aby zdążyć na pociąg powrotny z Kędzierzyna do Krakowa o 19:27 bodajże (niedziela). Dystans rzeczywiście ok. 170km w jedną stronę. Jeśli się rozpada, to będę tak czy inaczej od piątku, ale bez roweru. :>
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pn 13 kwi, 2009

Hej,
Mam nadzieję, że ta informacja nie pokrzyżuje zbyt Waszych planów, szczególnie tych rowerowych, ale jak się okazało nasza rezerwacja z soboty na niedzielę została przeniesiona do schroniska na Szczelińcu z powodu równoległej rezerwacji w Pasterce licznej, zorganizowanej grupy.
Z uwagi, że oba schroniska należą do tych samych ludzi - istnieje możliwość pozostawienia w Pasterce samochodów na parkingu czy rowerów na dole w schronisku, jeżeli ktoś nie będzie miał ochoty wnosić na górę.

Liczę, że dla Ludzi kochających góry taka zmiana nie wpłynie negatywnie na atrakcyjność zlotu, tym bardziej, że widoki ze szczelińskiego schroniska są jeszcze piękniejszy niż z Pasterki położonej na dole.

W ramach wyjaśnienia - zaliczka nie była konieczna, udało mi się przekonać do tego właścicieli, więc z rozliczeniem nie będzie problemu.
Niestety Marcina i mnie nie będzie z powodu zajęć na kursie, jednak na nasze miejsce przybędzie Karolina i Andżela.

Życzę wszystkim udanej zabawy i bardzo żałuję, że tak niefortunnie nałożyły się te terminy.

Marek

Pn 13 kwi, 2009

Nie sztuka zostawić roωer w Pasterce (i potem po niego wracać). I w niedzielę można znieść sobie wehikuł od razu na stronę Karłowa. Byłem już z rowerem pod schroniskiem na Szczelińcu i wiem że się da, mimo skalnych bramek. Z dołu można pociągnąć pod przełęcz między Szczelińcami niebieskim szlakiem od Pasterki, żeby się zanadto nie zasapać.
Będziemy dość późno, być może nad ranem? Mam nadzieję że to nie będzie problemem dla obsługi. Tyle się ostatnio czyta o braku tolerancji dla staroturystycznych obyczajów :wink: .
(Goethe)

Khazad

Wt 14 kwi, 2009

Strasznie żałuje, że nie uda mi się znaleź na zlocie, myślę że weekend w Waszym gronie nalezalby do udanych:)
By dojechac musialbym wyruszyc najlepiej w nocy z czwartku/piątek by zdarzyc ze Świnoujścia, zarwalbym piątek i poniedzialek w szkole co w momencie wystawiania ocen nie byloby zbyt mądrym posunięciem.

Mam nadzieje, że następnym razem zjawie się na spotkaniu. W zasadzie nikt mnie nie kojarzy, na forum ciezko mi cokolwiek pisac gdyz moje doswiadczenie konczy sie na szlakowanych trasach w Tatrach:)

Przede wszystkim chcialbym poznac ludzi dzielących moją pasję. Z Pomorza ciężko namowic mi znajomych na wyjazd a jesli juz pojada to pierwszy i ostatni raz:)

Pozdrawiam i życze miłej zabawy

Iza

Wt 14 kwi, 2009

Jak to??? Tak po prostu wywalają nas z zarezerwowanych miejsc, bo przyjeżdża bardziej dochodowa grupa??? Jak miło i sympatycznie... Szczerze mówiąc, na Szczeliniec wcale nie chce mi się jechać. Cieszyłam się na Pasterkę i bardzo jestem rozczarowana.

Może ten wpis na stronie schroniska z 12 kwietnia jest wyjaśnieniem: "Wszystkim ktorych spotkalismy dziekujemy za wspaniale spedzony razem czas, obysmy sie spotkali jeszcze gdzies kiedys. Informuje przy okazji ze nie ma nas juz w Gorach Stolowych poniewaz naszemu szefowi nie podobal sie nasz sposob prowadzenia schronisk i podziekowal nam za wspolprace. Do zobaczenia NA SZLAKU!"

Nowi powadzący- nowe porządki

Iza

Wt 14 kwi, 2009

Przed chwilą dzwoniłam do schroniska w Szczytnej- Batorowie. Na dzień dzisiejszy w najbliższy weekend są wolne miejsca, nocleg kosztuje 18 zł. Jest miejsce na ognisko, dostęp do kuchni (dawne PTSM). Może więc tam przeniesiemy zlot, skoro w Pasterce nas nie chcą. Na pewno sympatyczniejsze miejsce, niż Szczeliniec. Gospodarzy w Batorowie znam z poprzednich wizyt- zawsze było bardzo miło. Jeżeli zdecydujemy się i powiadomimy ich przed przyjazdem, to będzie też ciepła woda :mrgreen:

Marek

Wt 14 kwi, 2009

To mi pasuje.
Na górze nie możemy liczyć na ognisko. Frakcji rowerowej powinno być nawet wygodniej. Ale frakcja piesza znajdzie się wtedy w gorszej sytuacji, bo do głównych atrakcji Gór Stołowych będzie miała sporo deptania.
"Huśtawka" tuż przed terminem to niemal rutynowa sprawa :wink: .
Pytanie, czy ekipa uczestników zdąży tu wyklikać swoje stanowisko? Trochę późno na zmiany. Startujemy za kilkadziesiąt godzin.
Przy okazji... Ostatnio publikowana lista uczestników wydaje się bardzo optymistyczna (czyli niezbyt realistyczna).

Iza, zapomniałaś na czym polega reedycja posta? :razz:

Khazad, miałem kumpla w wojsku, co na weekendową przepustkę jeździł z Piły do Krosna (i potem jeszcze kawałek). Miał motywację, to wyrabiał, choć w domu był tylko kilka godzin. Choć fakt, był to zupełnie inny rodzaj motywacji :wink:.
(Goethe)

buba

Wt 14 kwi, 2009

Przed chwilą dzwoniłam do schroniska w Szczytnej- Batorowie. Na dzień dzisiejszy w najbliższy weekend są wolne miejsca, nocleg kosztuje 18 zł. Jest miejsce na ognisko, dostęp do kuchni (dawne PTSM). Może więc tam przeniesiemy zlot, skoro w Pasterce nas nie chcą. Na pewno sympatyczniejsze miejsce, niż Szczeliniec. Gospodarzy w Batorowie znam z poprzednich wizyt- zawsze było bardzo miło. Jeżeli zdecydujemy się i powiadomimy ich przed przyjazdem, to będzie też ciepła woda

batorow jest fajny!! potwierdzam!!! ja tam bylam dwa lata temu w listopadzie i bylo bardzo milo!

pojade gdzie ustalicie ale etz bym wolala batorow!!! ognicho bysmy zrobili!!

i frakcji samochodowej ktora na 14 w niedziele musi wracac do pracy pasuje to idealnie ;)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów