VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Cz 16 kwi, 2009

Cóż... wiosna :grin: . Ja mam już nawet dwa nowe łańcuchy w rezerwie.
Sprawdziłem w Google Maps dystans z nowej lokalizacji. Kurdeczka... z Gliwic do Batorowa jest poniżej 200 km. Jak przeżyję jutro wieczorno - nocny dojazd w dobrej formie, to może szarpnę się na powrót szosą? Bo z kondycją po zimiε kiepsko.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 17 kwi, 2009

Iza z linkiem coś było nie tak, teraz jest ok, więc masz racje.

Co do pogody, to ja się martwię tylko za innych, którzy mówili, że w deszczu nie jadą, mnie osobiście parę krσpli nie martwi, najwyżej umyje mi ;) Napędu nie sfatyguje, przynajmniej nie nowego, jeszcze go nie zamówiłem, a sprawa nie jest póki co przesądzona, bo priorytety się czasem zmieniają.

Buba, zabierzmy odpowiednią ilość płγnów, co by gitarzyście chciało się grać do samego rana, gdyż trzeba pamiętać, że w PTSMie niczego nie zakupimy :neutral:

W każdym razie, do zobaczenia w Batorowie!

PS: Najnowsza POGODA jest już bardziej optymistyczna, choc model UM nie pozostawia złudzeń :???:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

buba

Ulubione góry: .

Pt 17 kwi, 2009

Żaku napisał(a):Buba, zabierzmy odpowiednią ilość płγnów, co by gitarzyście chciało się grać do samego rana, gdyż trzeba pamiętać, że w PTSMie niczego nie zakupimy :neutral:

W każdym razie, do zobaczenia w Batorowie!

a wy zabierzcie spiewniki!!! :D
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Żaku
Administrator forum

Pt 17 kwi, 2009

3 mam już spakowane :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

kokonik

Ulubione góry: Tatry

Pt 17 kwi, 2009

Przepraszam ze tak na ostatnia chwile ale dopiero wczoraj miałam USG. Dowiedziałam się jak bardzo jest źle z moim kolanem. Załamało mnie to na maksa i zmusiło do rezygnacji ze zlotu;(
Znowu rozpada mi się kolano i nie dam rady się wybrać. Nie wiem czy nawet do kolejnego zlotu uda mi się z tego wyleczyć;(
Mocno żałuje!!! Bardzo się cieszyłam na ta .
Miłego maszerowania!:)
Pozdrawiam
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

buba

Pt 17 kwi, 2009

kokonik napisał(a):Przepraszam ze tak na ostatnia chwile ale dopiero wczoraj miałam USG. Dowiedziałam się jak bardzo jest źle z moim kolanem. Załamało mnie to na maksa i zmusiło do rezygnacji ze zlotu;(
Znowu rozpada mi się kolano i nie dam rady się wybrać. Nie wiem czy nawet do kolejnego zlotu uda mi się z tego wyleczyć;(
Mocno żałuje!!! Bardzo się cieszyłam na ta .
Miłego maszerowania!:)
Pozdrawiam

to przyjedz pociagiem do olawy to cie zawieziemy autem pod samo schronisko, nie bedziesz musiala wcale chodzic! a do spiewania przy ognisku kolano niepotrzebne!! w niedz tez cie zawieziemy na stacje!! nie rezygnuj! szkoda!!
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

kokonik

Ulubione góry: Tatry

So 18 kwi, 2009

Wielkie dzięki ale mam jeszcze załatwienia w szpitalu;( To kolano to bardziej skomplikowana sprawa;( Miłej zabawy:)
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

Iza

N 19 kwi, 2009

Kokoniku, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że mimo wszystko Twoje kolano jeszcze cudownie ozdrowieje i zobaczymy się w górach niejeden raz- będę trzymać kciuki. W ostateczności kolejny zlot zrobimy u Ciebie pod domem :mrgreen:

Jeżeli ktoś obawiał się deszczu, to zupełnie niepotrzebnie. Pogoda była fantastyczna, mimo, że jeszcze w sobotę rano straszyło. Z resztą wiosenna Kotlina Kłodzka zachwyca przy każdej pogodzie.
Dzięki wszystkim, którzy dotarli:)
Z utęsknieniem czekam na zdjęcia...

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 20 kwi, 2009

To raczej nie na moje.
Mam ponad setkę z weekendu, ale ze zlotu tylko kilka. Na przykład to.
Ja chętnie bym zobaczył te "strażackie", ogólne i rowerowe, do których Żaku nawoływał z takim zapałem :wink: .
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pn 20 kwi, 2009

Oj napiszcie, napiszcie jak było i pokażcie co nieco :lol: jak tam zlot się miał po kolejnej szaleńczej zmianie w ostatniej chwili - z pewnością jak zwykle niezmiernie udanie!!

Mnie też kolanka wyłączyły obiegu - na razie na ten sezon i mam nadzieję, że na tym poprzestanie - więc Kokoniku łączę się w bólu i trzymam kciuki za wszelkie działania jakie przed Tobą :!:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

buba

Pn 20 kwi, 2009

Żaku
Administrator forum

Śr 22 kwi, 2009

Buba, jak zwykle ciekawe zdjęcia. Przynajmniej masz coś z ogniska, bo ja zero.

Co do zlotu, to jak zawsze był bardzo udany. Kapryśna pogoda była dla nas łaskawa i poza nocnymi (piątkowymi) opadami deszczu w drodze do Kłodzka, było słonecznie i przyjemnie, choć kurtki nieraz się przydały. Jak po każdym zlocie, tak i po tym chciałbym wszystkim podziękować za przybycie i udział. Szczególnie moim towarzyszom rowerowym, którzy dzielnie znosili trudy nocnej jazdy: Adamowi, Krystianowi i Markowi, a także Oli, która w drodze powrotnej pozwoliła mi jechać przodem ;)

Przepraszam wszystkich, za to iż rano zbyt szybko ulotniłem się z Batorowa i nie pomogłem w schroniskowych porządkach, mam jednak nadzieje, że nie zostawiliśmy po sobie bałaganu i Iza nie będzie miała zakazu wstępu do PTSM'u ;)
Jeszcze raz dziękuje wszystkim i mam nadzieje, że w komplecie (a nawet nadkomplecie) spotkamy się za pół roku - tylko gdzie?

TUTAJ kilkadziesiąt moich zdjęć, niezbyt dobry aparat, niezbyt dobry fotograf, więc i zdjęcia nie najlepsze, ale do powspominania wystarczą :)

PS: Adam znalazł damską, białą koszulkę termoaktywną, ma ją u siebie, ktoś się przyznaję do zguby?
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Iza

Śr 22 kwi, 2009

Żaku napisał(a):spotkamy się za pół roku - tylko gdzie?
Jak ustalaliśmy w październiku na Wierchomli- jesien w Łupkowie http://www.lupkow.pl/flash.php?lang=PL
Żaku napisał(a):Adam znalazł damską, białą termoaktywną, ma ją u siebie
Co to się teraz wyprawia na tych zlotach, wstyd i Gomora... :wink:

nianiaogg

Cz 23 kwi, 2009

Zacznę od przywitania się ze wszystkimi, bo to mój pierwszy post na forum : )

tutaj link do kilku zdjęć z trasy sobotniej (niestety zdjęć ogniskowych nie ma : ( )
zdjecia

buba

Cz 23 kwi, 2009

nianiaogg napisał(a):Zacznę od przywitania się ze wszystkimi, bo to mój pierwszy post na forum : )

heeeeeeeeeeej :D :D :D

widze ze udalo sie zalogowac :)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów