Kupno roweru na lekkie trasy leśne

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

Kamil_K

Ulubione góry: Karkonosze

Kupno roweru na lekkie trasy leśne

Cz 18 cze, 2015

Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Planuję kupić rower, którym będę pokonywał głównie lekkie trasy rowerowe w lasach i częściowo trasy asfaltowe. Budżet niezbyt imponujący bo tylko 2000 zł (maksymalnie 2500). Powiedzcie czy lepiej kupić samemu części i dać komuś kto się zna do złożenia czy kupić rower w całości. Od razu mówię że ostatnio rowek kupowałem w 2000 roku więc od tamtej pory pewnie wiele się na rynku zmieniło.
Dzięki za pomoc.
"Prawdziwą wartość człowieka mierzyć trzeba celami, do których dąży." - Marek Aureliusz

ArkadiuszC

Ulubione góry: Tatry

Re: Kupno roweru na lekkie trasy leśne

Pt 19 cze, 2015

Jeżeli chcesz nowy rower, to na pewno nie opłaca się go składać samemu - wyjdzie drożej. Natomiast jeśli chcesz używany, lub składać z części z drugiej ręki, to wszystko zależy od tego jak długo będziesz polował na "okazje" :)
Za 2000-2500 zł można przecież kupić nowy, całkiem porządny rower do jeżdżenia po lesie. Ja bym szukał najlżejszego :)

Pozdrawiam.
--
ArkadiuszC

majkox

Ulubione góry: Bieszczady

Pn 13 lip, 2015

kup coś ze scotta nówkę

Malek

Ulubione góry: Tatry

Śr 19 sie, 2015

Tylko nie popełniajcie mojego błędu i kupujcie jednak bagażnik :)

ploter

Ulubione góry: bieszczady, Pieniny

Cz 15 paź, 2015

no bagażnik zdecydowanie rzecz święta:) a rowery polecam sobie zobaczyć w e-sklepie [SPAM]. Fajne obnizki mają , nawet narty tanio dostałem takie o jakich dzieciak marzył i w sumie połowe taniej

izydor

Ulubione góry: Bieszczady

Pt 16 paź, 2015

Dlaczego skladak wychodzi drozej?? Nie zgadzam sie z tym. Rame mozna kupic uzywana za znacznie nizsza kwote niz nowa, osprzet jednak zalecam nowy.

gawryłow

Ulubione góry: Karpaty, Bieszczady

Śr 25 lis, 2015

jak ktoś się zna na tyle żeby z części poskładać sobie rower to spoko pomysł, wtedy sobie można fajnie osprzęt zmiksować jak się chce. jeżeli o nowy egzemplarz chodzi, to na pewno rowery z Galaxy fajnie się sprawdzają, chociaż u nas jeszcze mało popularna marka, ale na południe od granicy już często się z nią można spotkać. łapie się w budżecie i mają solidny osprzęt, także warto poszperać w necie

Powrót do Rowery