MTB w Gorce, sierpień/wrzesień. Jedzie ktoś ze mną?

Na rowerze po górach. Kolarstwo górskie trekkingowe, propozycje tras... słowem wszystko o dwóch kółkach i paru rurkach.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

MTB w Gorce, sierpień/wrzesień. Jedzie ktoś ze mną?

Wt 30 lip, 2019

Cześć :-) po meeega długiej przerwie mam zamiar wrócić do turystycznych (może z minimalnym zacięciem sportowym) eskapad MTB po Beskidach. W planach na pierwszy ogień Gorce, gdzie 20 lat temu robiłem np. taką trasę: https://e-gory.pl/rowery-gorskie-mtb/wy ... iem-tatry/

Zrobiłbym coś w tym stylu, ewentualnie jakieś inne opcje, np. baza w Krościenku n/Dunajcem, stamtąd objazd szosą do Obidowej i dalej przez Stare Wierchy, Turbacz, Knurowską, Lubań, do auta pozostawionego w Krościenku. Ewentualnie jeszcze inne opcje, byleby nie jakieś hardkorowe, bo forma nie taka jak 20 lat temu :-)

Nie umawiam się na konkretny dzień, bo to zależy od pogody (sorry, nie chce mi się w deszczu) ;-), celuję w okres od około 15 sierpnia do około 10 września (sobota lub niedziela). Tak więc najlepiej gdyby ewentualni chętni byli z bliższych lub dalszych okolic Krakowa, choć oczywiście nie jest to warunek konieczny, jeśli ktoś dojedzie choćby z Gdańska to czemu nie :-)

Powrót do Rowery