Go pro

Tu można pisać o wszystkim, nie zaśmiecając zasadniczej tematyki forum... w ten sposób można się poznać na płaszczyźnie nie tylko górskiej :-)

Moderator: Moderatorzy

epicdonny

Ulubione góry: Himalaje

Go pro

Śr 11 mar, 2020

Hej, mam pomysł kupić go pro dla wycieczki w gory i nagrywania super filmików ze super jakością. Czy ktoś coś poleci? Dziękuję

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: Go pro

Cz 12 mar, 2020

Hej też.
Masz dobry pomysł. Polecam GoPro.
(Co jest? Przecież nie ma już "gimbusów"?)

Sorki. Zacznijmy jeszcze raz.
Pierwszy post nowego użytkownika to śliska sprawa. Ale raczej nie jesteś "ambasadorem marki" GoPro...

Nosz kwa... dobra, do trzech razy sztuka. Teraz się uda.
Witam na forum. Byłoby miło, gdybyś zechciał zawęzić znaczenie pojęć.
Bo niektórzy klikacze używają terminu GoPro na ogólne określenie kamery sportowej. Jak Adidasy - na buty sportowe (nawet jeśli to produkt Nike), lub "dżip" - na terenówkę (nawet jeśli to jakiś toyotowy Samuraj). A "super filmiki ze super jakością" robią i tanie chińskie kamerki za stówkę i Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K za 70 razy tyle. Wszystko zależy od indywidualnego rozumienia "superowości" i ilości wolnej kasy na taką inwestycję. Ale załóżmy, że pisząc "GoPro" masz na myśli GoPro. Lecz i tu - w bardzo ogólnym rozumieniu "superowości" - rynek oferuje modele co najmniej czterech ostatnich generacji tej marki i to w kilku wariantach. A do tego jeszcze dwa modele kamer 360°. Co polecić? Dalej jesteśmy w lesie :).
Proponuję sprecyzować oczekiwania i zdradzić, ile kasy możesz na to wydać. To będzie dobry punkt wyjścia do dalszej dyskusji. Ale najprawdopodobniej i tak się okaże, że źle ci doradzono. Najlepiej uczy własna praktyka. Kupujesz najlepsze na co cię stać i używasz. Przy okazji czytasz, oglądasz, porównujesz... i wkrótce wiesz, co chciałbyś kupić :).
Ja, po zepsuciu kolejnej kamery sportowej (GoPro 5 Black), kupiłbym ósemkę. Ósemka Black ma fajne bebechy, ale niewymienne mocowanie i osłona obiektywu to krok w tył. A tu jeszcze GoPro Max kusi :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Zawrat

Ulubione góry: Beskidy .Tatry .Pireneje .Bałkany.Kaukaz,Andy

Cz 12 mar, 2020

zainteresuj się taką kamerą Kamera Sportowa 4K Wifi GPS z Pilotem ORLLO Xpro SHARK -

Adrit

Ulubione góry: Tatry

Pt 17 kwi, 2020

Zawrat napisał(a):zainteresuj się taką kamerą Kamera Sportowa 4K Wifi GPS z Pilotem ORLLO Xpro SHARK -

Mam tę kamerę i jak za cenę jaką kosztuje to moim zdaniem świetny sprzęt. Użyłem wielokrotnie, na stronie producenta jest opis więc nie będę tu rozpisywał, ale generalnie to jakość obrazu mega!

Powrót do Nie tylko o górach