Patronat medialny

Patronat medialny

Portal E-GORY, tworzony dla Ludzi Gór przez ludzi Gór, największe medium internetowe społeczności górskiej. Chętnie patronujemy wszelkim nieszablonowym przedsięwzięciom górsko-turystycznym. Jeśli Jesteś zainteresowany/a współpracą w tej kwestii, Przeczytaj uważnie poniższe informacje.

Oczekujemy

 • Dostarczasz nam (po wyprawie) relacje i zdjęcia (ew. panoramy, nagrania, itp.), które publikujemy u nas na stronach, odpowiednio w działach “relacje z wypraw”, “galerie zdjęć” i innych. Nasze wymagania techniczne odnośnie zdjęć i tekstów są jasno określone. Uwaga, nie zawsze materiały publikujemy na bieżąco, jednak staramy się to załatwiać najszybciej jak to możliwe.
 • Jeśli wyprawa ma stronę internetową, Zamieszczasz tam nasze logo+link i informację że jesteśmy patronem medialnym. Prosimy o taką informację również w innych materiałach związanych z wyprawą (relacje w innych mediach, inne materiały).

Oferujemy

 • Robimy stronę z prezentacją wyprawy czy innego przedsięwzięcia, którego dotyczy patronat. Oczywiście jeśli taka przedwyprawowa wizytówka nie jest potrzebna, nie zmuszamy Cię do niej – natomiast jeśli Chciałbyś/abyś aby takie info się u nas pojawiło, Dostarczasz nam materiały (ogólne – skrócone info o wyprawie, opis trasy, info o uczestnikach, itp.). Zobacz przykład.
 • Umieszczamy po wyprawie relacje i zdjęcia.
 • Zawiadamiamy o mających się odbyć pokazach slajdów, prelekcjach z wyprawy, pod warunkiem, że spełniają nasze wymagania dot. publikacji.
 • Jeśli Potrzebujesz, wystosujemy pismo, że nasz portal jest patronem wyprawy.
 • Uwaga! Logotypy i linki patronów medialnych umieszczamy na zasadzie wzajemności, tzn. tylko jeśli nasze logo i link pojawi się również u innych patronów medialnych.

A na koniec

Nie wymagamy umów o współpracy, wierzymy że ludzie gór wywiązują się ze wzajemnych zobowiązań – nie chcielibyśmy przypominać o przysłaniu relacji czy zdjęć do umieszczenia w portalu…

Kontakt

Jeśli Masz pytania, uwagi, propozycje – śmiało. Wszelkie inne propozycje bardzo mile widziane, nie jesteśmy szablonowi. Możesz pisać na adres portal@e-gory.pl, lub skorzystać z formularza kontaktowego:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com