Kategoria: Czołówki

0

Latarka diodowa (czołówka) Fenix HL30

Fenix HL30 to najnowszy model w rodzinie oświetlenia czołowego firmy Fenix. Latarka posiada zwartą i wytrzymałą konstrukcję oraz prosty w obsłudze system zmiany trybów i włączania / wyłączania.

0

MacTronic HLS-X-1-UNITY

Wrocławska firma MacTronic zadbała o turystów oferując im czołówkę OUTDOOR PRO X1 UNITY. Miło, że wyrób w niczym nie ustępuje europejskim rozwiązaniom.

0

MacTronic HLS-X-3-TRINITY

HLS-X-3-TRINITY to lampa czołowa ładowalna z serii Outdoor PRO. Najmocniejsza i najbardziej ekskluzywna z całej serii latarek czołowych HLS. Jasność generowanego przez 3 ultrajasne diody Luxeon Rebel 120 to 375 lumenów. Zasięg światła ponad...

0

Czołówka MacTronic K1 Sensor

Czołówka MacTronic K1 Sensor z serii HLS jest pierwszą na rynku latarką wyposażoną w sensor ruchu, który służy do włączania i wyłączania latarki. Wyposażona jest w diodę główną XP-C firmy CREE o jasności 80...

0

LED Lenser H7

Latarka czołowa, wyprodukowana została przez niemiecką firmę Zweibrüder Optoelectronics, model H7. Firma określa ten produkt w kategorii High Performance Line. To ostatni ich produkt, jeśli chodzi o chronologię, katalogowany pod numerem 7497.

0

Silva L1

To czołówka o najmocniejszej LED (3 W) spośród dostępnych na naszym rynku. Posiada cztery poziomy natężenia oświetlenia. Oczywiście coś za coś, jeśli mamy najmocniej świecącą to nie będzie jednocześnie świeciła najdłużej.

0

Petzl Micro E03

Micro E03 to najmniejsza i najlżejsza “żarówkowa” czołówka firmy Petzl. Jest bardzo lekka. Sprawdza sie w każdych warunkach pogodowych na kempingu czy wyprawie w góry.

0

Petzl Duo Belt

Czołówka Duo Belt firmy Petzl to nie tani produkt. Na początku przed kupnem czołówki zastanawiałem się co kupić. Prostą czołówkę za niską cenę czy trochę droższą ale z większą ilością opcji. Wybrałem Duo Belt...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com