Kategoria: Elektronika

0

Suunto M2 Men

Szczerze powiem, że zegarek wywołał u mnie bardzo pozytywne wrażenie. Czarny, z trzema czerwonymi punktami po prawej stronie i nazwą marki na szybce, prezentuje się bardzo elegancko. Można w nim bez wstydu iść na...

0

PowerTraveller Power Monkey Explorer

Powertraveller to połączenie przenośnej ładowarki (akumulatora) z panelem słonecznym i całkiem pokaźnym zbiorem dodatków. Akumulator może być ładowany bezpośrednio z sieci, przy pomocy łącza USB lub z wcześniej wspomnianych paneli.

0

Casio PROTREK PRG-60

Górski zegarek firmy CASIO. Posiada szkło o podwyższonej odporności na zarysowania. Piszę zegarek, gdyż jest to jedyne znane (jest jeszcze jeden, ale cena odstrasza) mi na rynku urządzenie tego typu ze wskazówkami.

0

Garmin eTrex Summit

Garmin eTrex Summit to prawdziwy pionier – odbiornik, który jako pierwszy z oferty firmy GARMIN wyposażony został w elektroniczny kompas i sensor barometryczny. Był też pierwszym odbiornikiem który otrzymał menu w jęz. polskim.

0

Tracker DTS

To amerykańskie urządzenie jest w pełni kompatybilne z europejskimi pipsami. Jest cyfrowym dedektorem naprowadzającym, który został wprowadzony na amerykański rynek w 1997 roku.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com