Merrell Chameleon Thermo 6 Synt

Zobacz także

3 komentarze

 1. Michał pisze:

  Witam wszystkich.
  Chciałbym podzielić się moją opinią nt butów Merrel Chameleon Thermo 6 i przestrzec przed ich zakupem.
  Nie jestem z żadnej konkurencyjnej firmy, ale zwyklym użytkownikiem, który zakupił ten model z nadzieją na ich długą eksploatację.Buty miały być ciepłe i na lata. Do tego pierwszego, nie mogę się przyczepić. Ale na lata to one nie są. Używam ich już trzecią zimę i żałuję ich zakupu zwłaszcza, że zapłaciłem za nie w owym czasie 450 PLN i to w promocji.
  O buty zawsze dbałem, czysciłem, impregnowalłem zgodnie z zaleceniami. Nigdy nie były w terenie. Głównie jezdzilem w nich autem i chodzilem po mieście.
  Pierwszą zimę przetrwały i były jak nowe. Druga zima- sznurówki przetarły materiałowe “oczka” w paski, znajdujące się tuż pod metalowymi klamrami u góry buta. Tak jak pisałem, więcej jeździłem niż chodziłem. Gdyby było odwrotnie, pewnie przetarłyby się pierwszej zimy.
  Buty były jeszcze na gwarancji. Oczywiscie nie uznali prośby o wymianę na nową parę, ale w zamian za to zgodzili się doszyć metalowe klamry w miejsce przetartych pasków. Jakoś to przeżyłem, buty wyglądały nadal dobrze i zamiast materiału miałem solidne klamry, które się nie przetrą.
  Tegoroczna zima to juz masakra. Syntetyczna skóra, z ktorej buty są wykonane zaczęła pękać w miejscach gdzie buty sie zginają podczas chodzenia. Dokladnie 4 pęknięcia a jedno z nich miało ok 3cm długości. Jako, że juz dawno po gwarancji , zawiozlem je do szewca, który naszył mi łaty. Nie wygląda już to dobrze, ale szkoda mi było buty wyrzucić.
  Tak więc jeśli nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto tracić nerwów, nie kupujcie tego modelu.Jesli ktoś chciałby fotki obecnego stanu butów, proszę napisać mi maila : Misiek19840110@wp.pl

  Pozdrawiam

 2. ADS pisze:

  Miałem takie same pęknięcia już na drugi sezon ale bez paragonu to sobie można… nie polecam!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com